Мої сумніви все розвалили

Ми з Марго будували свої стосунки вже не вперше, то розходились, то знов були разом. Я завжди намагався бути хорошим до неї, не створювати конфлікти, і мені здавалось, що в нас все добре, та дівчина говорила: «З тобою нудно, ти не маєш своєї думки, хоч раз прояви характер».

Після чергової сварки ми вкотре розійшлись, я завжди важко переживав ті періоди, але відчуття, що вона повернеться мене не покидало. Тоді я часто бачив Марго з іншими, важко було це приймати, але пізніше вона запевняла мене, що все було не серйозно.

Цього разу вона повернулась через місяць. Зранку пролунав дзвінок в двері, я сонний вийшов. Марго була стривожена, вона забігла в квартиру сіла на ліжко, поклала щось поруч себе і розплакалась. Я намагався її заспокоїти, тоді вона кивнула в сторону – там лежав тест на вагітність і він був позитивним.

Я дуже зрадів, подумав, ось і закінчились ті «качелі», тепер вона моя назавжди. Ми поспіхом розписалися, зробили невелику вечірку, бо економили гроші на дитинча.

Народилась Аллуся, вона була дивовижною дівчинкою. Після цього наше життя налагодилось і ми майже не сварилися. Непокоїло мене лише одне, всі говорили, що то мамина дитина, вона і справді зовсім не була на мене схожа – ні кольором волосся чи очей, ні овалом обличчя.

Мої думки терзали спогади про ті «несерйозні стосунки» з іншими. І якось так все швидко сталось, я ніколи не думав раніше, що то не моя дитина. Вихід був один – тест ДНК.

Взяти зразки матеріалу було не важко, я з легкістю залишався з дитиною, аби дружина трішки відпочила.

Пройшло кілька тижнів, результат виявився позитивним. «Аллуся рідна дитина»,- аж відлягло від душі. Та моя радість тривала не довго, Марго знайшла результати в смітнику, які я по своїй необережності викинув вдома. Тепер вона мене знати не хоче. Як відновити її довіру?

 

Оцініть статтю
Мої сумніви все розвалили