Моєму другові, зраджують. А він це терпить.

Ще зі школи я дружу з Олександром, подружилися у старших класах та відтоді спілкуємося душа в душу. У мене є чоловік та син, у нього дружина. Ми часто зустрічаємося сім’ями й проводимо цікаво час.

Олександр є роботящим, добрим та чуйним чоловіком й дуже кохає свою дружину Мар’яну. Вона душа компанії, де є вона там завжди весело, вона щира та відкрита дівчина.

Їхня сім’я мені здавалася ідеальною, адже у них панувала така гармонія. Але, як виявилося це не зовсім так.

Моя мати переїхала у нову квартиру неподалік від центру міста та ось я прийшла до неї в гості. Уже було пізно і я залишилася переночувати у мами, але вранці коли вийшла у під’їзд я побачила пару. Це була Мар’яна, але не з Олександром. Цей чоловік був сусідом моєї мами, я була здивована оскільки вважала, що в Олександра та Мар’яни все прекрасно.

Я зразу же вирішила повідомити про це своєму другові. Олександр мав знати про те, що йому зраджують. Коли я розказала про все, він махнув рукою й проговорив: “Та я уже все давно знаю”. Я не могла збагнути він, що не проти, скільки часу це триває.

Я запитала: “Як він це терпить, йому не боляче від цього?”.
Він відповів, що дуже кохає Мар’яну, понад усе на світі й не хоче її втрачати, тому й терпить. Він намагався поговорити з дружиною, але зраджувати вона не переставала та він вирішив змиритися. Олександр настільки любив Мар’яну, що був готовий зробити усе задля їхнього щастя, він боявся її втратити.

Я думаю, що в стосунках повинна бути вірність та повага. Якщо ви зраджуєте, значить не кохаєте, тоді який сенс бути разом, якщо не має почуттів. Я була розчарована, я вважала їх ідеальною парою. А за Олександра, я уявляю як йому боляче, коли близька тобі людина є не вірною тобі. Я сподівалася, що у них все налагодиться та будуть хороші та здорові стосунки. Але вони зрозуміли, що далі так не можна, що до добра це не доведе. Та вирішили розійтися поки не пізно.

Я не знаю, як справи у Мар’яни, але Олександр має дівчину Каріну та вони щасливі, наступного місяця у них відбудеться весілля. Цього разу, думаю Олександр не помилився й вони будуть жити у гармонії та у них буде багато діточок.

Оцініть статтю
Моєму другові, зраджують. А він це терпить.