Моя тітка одружена з моїм колишнім однокласником.

Десь п’ять років тому я закінчила школу. Зі мною в одному класі навчався хлопець Дмитро. Високий, кароокий брюнет, він подобався багатьом дівчатам. Але його серце покорила моя тітка Ольга Григорівна, вона від нього старша на двадцять три роки.

Він добивався її уваги та повністю проявляв свої почуття та не дивлячись на вік хотів бути з нею. Та вона вважала, що він ще молодий та це не зовсім серйозно, хоча у неї теж були почуття до нього. А ще його батьки були проти їхніх стосунків, але Дмитрові це було не цікаво, він знав одне: що кохає Ольгу та те, що вони повинні бути разом.

 

Після частих намагань Дмитра, Ольга нарешті насмілилася й відповіла взаємністю. Та зараз вони одружені й виховують двох маленьких близняток. Та не звертають увагу на думку оточення. Та й у наш час це не дивно, уже майже ніхто не звертає на це увагу.

 

Вони справді чудова пара та прекрасні батьки. Усі старання Дмитра були не марними, зараз він по-справжньому щасливий. Дівчатка Аліна та Аміна копія свого батька, такі ж кароокі красуні.

Оцініть статтю
Моя тітка одружена з моїм колишнім однокласником.