Моя теща виявилась хорошою актрисою і я змушений жити з нею

Після весілля ми з моєю дружиною Іриною стали жити у її батьків. У них був приватний будинок, який був геть у поганому стані, тому вони усіма силами намагались зробити там хороший ремонт.

Звичайно, що нам хотілось жити окремо та ще й дружина дуже швидко завагітніла, а жити усім в занедбаному домі просто неможливо. Але невдовзі я дізнаюсь новину, що у моєї мами є спадок, який вона хоче поділити між мною і моєю сестрою. Це були дві однокімнатні квартири. Я зрадів, адже ми могли мати своє житло і жити з дитиною спокійно.

Але не все так було просто. Коли я вже готувався переїжджати від батьків Ірини, моя теща запропонувала мені угоду, щоб я продав ту однокімнатну квартиру, а за ці гроші ми б зробили нормальний ремонт у домі й жили одною великою дружньою сім’єю.

Я дуже вагався, її батьки до мене ставились дуже добре, але все ж думка жити окремо не покидала мене. Тоді теща зробила усе можливе, щоб я погодився, я думав, що таке хороше відношення до мене буде завжди, тому і вирішив зробити так, як вона і сказала.

Продавши квартиру, усі гроші ми вклали на ремонт цього дому. Батьки Ірини були дуже вдячні мені, що вони зможуть нарешті зробити там хороше місце для життя, та і я був щасливий, що ми будемо жити в домі, а не в маленькій квартирі. Але потім моє життя дуже змінилось і я вже став шкодувати, що не поїхав жити окремо.

Теща виявилась хорошою актрисою, адже з часом показала свою суть. І після того, як я вклався у ремонт цієї квартири, почала ставитись до мене дуже погано. В домі постійно були сварки, страждали усі! Вона завжди мені дорікала, що я поганий чоловік, поганий господар та найжахливіше було те, що вона казала, що я тут не власник, тому права голосу у мене немає.

Щороку мені було важко жити разом із нею, але дозволити окреме житло я не міг, навіть оренда була для мене була недоступною, бо дитина нам дорого обходилась та й дружина поки не працює.

Чесно не знаю, що мені із цим усім робити, я не можу і не хочу це все терпіти, але і поїхати в інше місце не можу, таке відчуття ніби теща все це знала і спеціально підлаштувала все таким чином.

Оцініть статтю
Моя теща виявилась хорошою актрисою і я змушений жити з нею