Моя теща усіма способами намагається лишити свою дочку без чоловіка

Я тепер ненавиджу свою тещу. Так, можливо так не можна говорити, але навіть моя дружина зі своєю мамою спілкуватись не хоче, адже це просто неможливо жити з людиною, яка постійно хоче нам зіпсувати сімейне життя.

Все почалось після народження нашої дочки. Дружині було важко одній сидіти з дитиною, поки я на роботі, тому теща часто до нас приходила. Але згодом я просто в прямому сенсі вигнав її. Мало того, що вона постійно скаржилась на мене: що я поганий чоловік, що нічого не заробляю, що усі продукти купляє нам вона, хоча привозить тільки свої закрутки, які ми не їмо!

Дочку свою проти мене завжди намовляє, щоб кидала мене й одна дитину виховувала, але навіщо, якщо ми одне одного любимо. У тещі немає чоловіка, він її кинув з маленькою дитиною на руках, тому я думаю, що саме через це ця жінка тепер думає, що усі чоловіки погані!

Звичайно, я завжди намагався доводити тещі, що я хороший зять і тато, але вона ніколи із цим не погодиться, а жити у вічних докорах дуже складно, тому одного разу я просто її виставив за двері, коли вона намагалась довести мені, що дитина не моя.

Це було найжахливіше, адже цим вона навіть не мене образила, а свою дочку, яка після таких слів зовсім свою маму бачити не хоче, адже вона намагалась різними способами позбутися мене, що навіть сказала таке! Після цього вирішили переїхати у столицю, мені як раз там запропонували хорошу роботу, та й від цієї неадекватної жінки якомога далі!

Оцініть статтю
Моя теща усіма способами намагається лишити свою дочку без чоловіка