Моя сестра не любить котів.

Я проживаю із батьками та зі старшою сестрою. Мама прекрасна господиня, а батько є працьовитим та у постійних рейсах. Тато працює юристом у компанії, яка співпрацює із закордонними фірмами, тому він часто туди їздить у справах.

Нещодавно, біля супермаркету я помітила маленьке кошеня. Воно було таким милим та пухнастим. Але голодним та брудним. Мені стало шкода маленького красеня та я забрала його додому. Він був руденьким із зеленими очима та дуже милим. За лічені секунди я встигла полюбити цього маленького красеня.

Ми з мамою напоїли пухнастика, молочком. Нагодували, помили та прихистили. Через годинку, додому прийшла сестра й коли побачила кота, то влаштувала скандал.

Вона не хотіла, щоб Пушок жив з нами. Оксана вважала, що він буде задавати клопоту та казала, що він має не приємний запах та багато шерсті, яка буде повсюди.

Ми з мамою не звертаючи увагу на крики сестри, все-таки вирішили залишити Пушка у нас.

Я не знала чому така реакція у сестри, адже раніше вона дуже любила тваринок та завжди турбувалася про них. Можливо з роками усе змінюється, навіть любов до кішок.

Одного дня, я прийшла раніше зі школи й побачила, як Оксана штовхає кота й потім викинула його на вулицю. Я звичайно, забрала його назад та поговорила з сестрою, щоб вона більше так не робила.

Але вона мене не послухала…
Адже наступного дня, Пушок знову був на вулиці. Після цього ми з Оксаною серйозно посварилися та тепер взагалі не розмовляємо.

Згодом, як виявилося Оксана раніше дуже хотіла забрати собачку додому, але їй не дозволили. Тому, вона так розсердилася коли у нас появився Пушок.

Коли ми з мамою дізналися, то вирішили подарувати Оксані, маленьке цуценя. Вона була безмежно щаслива та завжди проводила час з маленьким Бостоном.

Білий, пухнастий цуцик із чорненькими, круглими очима. Слухняний та дуже розумний. Ми любимо його, він став для нас дуже близьким.

А також наш любий Бостон подружився із сусідньою собачкою. Вони часто проводять час разом: граються, приходять одне до одного в гості, грають наздоганялки: хто перший добіжить та інші цікаві ігри. Завдяки їм, мама з сусідкою краще подружилися. Тому, вигулюють наших красивих собачок разом. Й ми проводимо весело час, любуючись дружбою цуценят та вони щасливі від їхньої чергової зустрічі.

Також, наші домашні улюбленці добре подружилися та з великим задоволенням граються одне з одним. Бостон та Пушок не можуть і дня прожити без одне одного. Я захоплююся їхньою дружбою. Адже вона справді щира та на все життя.

Оцініть статтю
Моя сестра не любить котів.