Моя ревнива дівчина контролює кожен мій крок.

ЗПознайомилися ми два роки тому зі Сніжаною й почали зустрічатися. Вона дивовижна дівчина — мила, відкрита у спілкування, цікава та дуже красива. Я закохався в неї, але не знаю як мені діяти.

Оскільки, у неї виникають ревнощі на пустому місці, я не даю поводу ревнувати, люблю тільки її та хочу бути тільки з нею, я про це говорю їй кожного дня. Але ревнощі не припиняються, через це наші стосунки погіршуються, ми постійно сваримося.

На смартфоні уже під’єднали програму з місцеперебуванням, постійно влаштовує мені допити, перевіряє усі соціальні мережі. Сніжана навіть декілька разів слідкувала за мною зі своєю подругою, я не очікував від неї такого. Створювала різні перевірки на вірність, вона мані взагалі не довіряла. Я їй довіряю й хочу, щоб це було взаємно.

Я нікуди не можу піти з друзями, навіть коли будуть тільки хлопці, навіть на роботі вона ревнує до кожної співробітниці. Допити й підозри не припиняються, з кожним днем все більше й більше. Я не можу постійно сваритися з нею та жити у постійному контролі. Й ми вирішили розійтися, адже це добром не закінчиться. Ми просто зненавидимо одне одного та завжди будемо сваритися.

Я вважаю, що в стосунках має бути взаємна довіра, повага та гармонія, а не постійні суперечки та допити. Я хочу, щоб мені довіряли та витрачали свій час та сили на щось корисне, а не на різні перевірки. Я розумію, якби був повід, але ж його не було. Я любив Сніжану й хотів нашого майбутнього, але вона ніколи не зможе мені довіряти.

Ми іноді спілкуємося, як друзі та нічого більше. Можливо б якби не було цього контролю, я хотів би прожити з нею ціле життя, адже вона насправді чудова, але дуже ревнива. Я сподіваюся, що Сніжана знайде того якому вона зможе повністю довіряти й у них буде хороша, велика та дружня сім’я.

 

Оцініть статтю
Моя ревнива дівчина контролює кожен мій крок.