Моя матір змовилася з лікарем УЗД? Для чого підставляти мене та мого чоловіка?

Моя мама завжди недолюблювала мого чоловіка, але такого мерзенного вчинку я від неї не очікувала.

Настала довгоочікувана вагітність, я дуже переймалася на цей рахунок, бо до того в мене було два викидні, і я шалено не хотіла втратити і цю дитину. Пішла у поліклініку, що знаходилася недалеко від моєї роботи, але нічого путнього мені там сказали: «У Вас ще дуже маленький термін, приходьте трохи пізніше».

Чоловік також дуже хотів цю дитину, і от моя мама порадила мені хорошого спеціаліста, що у свій час допоміг їй. Вона запевняла, що він справжній професіонал.

Не довго думаючи, я попросила її мене записати на обстеження до нього, адже справді сподівалася, що цей лікар допоможе підтримати мою вагітність.

Настав день ікс. Я дуже нервувала. За годину до зустрічі мені перетелефонувала мати і сказала взяти більшу суму грошей, мене це здивувало і розізлило, адже ціна у 1,5 рази більша, ніж у більшості лікарень мого міста, але робити було нічого.

Мама чекала мене у входу до кабінету та відразу наказала віддати їй гроші. Моєму здивуванню не було меж, все обладнання було доволі старим, і виникає питання, – за що платити такі великі гроші?

Лікар мене відразу повідомив, що благополучно виносити і народити дитину я не зможу, адже, з його слів: «Якщо Бог не захотів, щоб ця дитина народилася, то вона і не народиться». А його обладнання взагалі не показало, що я вагітна.

В розмову «вставила свої п’ять копійок» моя мама і сказала, щоб мені перевірили серце. Для чого?! Я ніколи не скаржилася на нього. Але от лікар знайшов у мене серйозні проблеми, через які я і не можу виношувати дітей.

Вийшовши з кабінету, у мене почався шоковий стан та паніка, скориставшись такою моєю реакцією на почуте, мама почала вмовляти мене зробити аборт, бо якщо не зроблю, то серце просто не витримає навантаження.

Але спершу я вирішила все розповісти своєму чоловіку. Він зірвався з роботи, і ми вдвох одразу ж поїхали до іншої лікарні, в якій нам повідомили, що ніяких проблем із серцем у мене немає.

Такого я просто не очікувала, я відразу зателефонувала матері, вимагала від неї пояснень. Вона і не відрікалася від свого вчинку. У мене в голові не вкладалося, як вона могла вчинити так, та ще й і за мої гроші, адже недаремно обстеження коштувало так багато.

Аргументувала вона свій вчинок тим, що не хоче, щоб я народжувала від такого зброду, як мій чоловік, і що мій колишній був набагато кращим, хоча саме вона запевнила мене із ним розлучитися.

Вагітність пройшла вдало і я народила здорову дівчинку, а от з того моменту зі своєю мамою не спілкуюся, не хочеться навіть поруч знаходитися із такою мерзенною жінкою.

Завдяки адвокатам, мій чоловік домігся того, що маминого лікаря звільнили, а мама час від часу телефонує мені, але трубку я не піднімаю, занадто вже сильно вона нас всіх образила.

Оцініть статтю
Моя матір змовилася з лікарем УЗД? Для чого підставляти мене та мого чоловіка?