Моя мама зраджує татові, і про це знаю тільки

Тато зустрів мою маму після закінчення університету. Вона на 7 років молодша за нього. Через декілька місяців одружились, зрозумівши, що створені одне для одного і живуть разом вже 9 років. Тому я рівнявся на них і також хотів собі таку сім’ю.

Але того тижня я побачив у телефоні моєї мами додаток для знайомств, не те що я лазив у її телефоні, але побачив сповіщення, коли ми разом були на кухні. Звичайно я запитав, що це таке у жартівній формі, але вона різко забрала телефон і, не сказавши нічого, пішла.

З того часу, батьки почали віддалятись одне від одного, це було помітно, бо ми навіть не снідали разом, як зазвичай. Тому я вирішив простежити з ким переписується моя мама. Її часто не бувало вдома, вона це пояснювала тим, що гуляє з друзями, хоча раніше рідко з ними бачилась.

Переглянувши усі її соцмережі, я відсортував декілька підозрілих чоловіків, з якими вона могла познайомитись на сайті знайомств. Звичайно, доказів суттєвих не було, лише здогадки, але все ж я подивився усі публікації тих чоловіків. І, на моє диво, у двох із них на фото було видно сліди присутності моєї мами: то її рука із прикрасами, що дарував мій тато, то ноги у добре знайомих мені туфлях.

Тоді я був шокований, що мої очікування підтвердились, але все ж ловив себе на думці, що може це просто спів падіння і це не так, як мені здається. Тому потрібно було провести ще одне розслідування.

Коли моя мама знову збереться на так звану «зустріч з друзями», я за нею прослідкую. Це було ризиковано, бо я не хотів, щоб хтось про це знав, адже стежити за власною матір’ю це дико, тому потрібно було бути обережним.

І ось, вона як завжди красиво вдягнулась та нафарбувалась і вийшла з дому. Пройшовши декілька вулиць, я побачив, як мама сідає в автомобіль до якогось чоловіка, який вручив їй букет квітів. І найголовніше, що я його не бачив тоді у соцмережі, тому припустив, що це хтось новий.

Тоді все було і так ясно, що мама ходить на побачення із цими чоловіками, тому далі їхати за ними я не міг та й зовсім не хотів.

І найголовніша проблема, не знаю чи казати цю новину татові, чи ні. Адже від дуже розчарується, бо свою дружину кохає понад усе, до того ж я не хочу, щоб вони розлучались. І як тепер бути? Чи можливо залишити усе як є, можливо з часом усе мине?

Оцініть статтю
Моя мама зраджує татові, і про це знаю тільки