Моя мама була настільки наполеглива в бажанні мати онука, що навіть знайшла мені нову дружину. Зараз Галина при надії, але мама про це не знає

Мама народила мене рано, тому коли мені виповнилося двадцять років, почала наполегливо вимагати невістку й онуків. Їй дуже хотілося бути молодою бабусею, а мені хотілось парубоцького життя. Тому, коли я познайомив маму з моєю майбутньою дружиною Галиною, вона при першій нагоді почала заводити розмову про внуків.

Але наші плани з дружиною не збігалися з планами моєї мами. Галі на роботі якраз запропонували нову керівну посаду, що звісно вимагала більше часу та сил. Моя робота пов’язана з відрядженнями, дома мене може не бути навіть тиждень. Ми з дружиною вирішили, що зараз максимально прикладемо зусиль для розвитку кар’єри. Крім того, ми виплачували кредит за машину та оформили іпотеку на власне житло.

Але моя мама почала вимагати від Галі народити дитину, і зовсім не хотіла нічого слухати. Вона інтелігентна освічена жінка, а тут наче щось сталося. Почала приносити місячні календарі, журнали зі статтями – порадами, підшуковувати клініки та лікарів. Одного разу принесла спеціальний чай на травах, заговорену воду, а потім взагалі телефон якоїсь знахарки. Постійно показувала фотографії у телефоні, де її подруги бавляться зі своїми внуками. Чесно скажу, що моя дружина довго намагалася не звертати уваги та ставитися з розумінням до ситуації, що склалась. Ми разом терпляче пояснювали мамі, що це наше спільне рішення, що ми обов’язково народимо їй онуків, але трохи пізніше, що вона все одно буде молодою та стильною бабусею.

Мою маму нічого не могло переконати, вона ніби нас не чула. Одного разу я повернувся з відрядження та застав дуже засмучену дружину. Виявляється, що до неї приходила матір та завела розмову про те, що якщо вона не збирається найближчим часом народжувати, то нам потрібно розлучитись, а вона вже знайшла для мене дівчину, яка готова народити синочка або доньку. Галя спочатку розізлилася, а потім проплакала весь вечір.

Я довго розмовляв із мамою, але вона так і не зрозуміла, що перетнула межу. Наша розмова закінчилася сваркою, я категорично заборонив їй спілкуватися з Галею, доки вона не вибачиться. Мама звісно вибачатися не збиралася, тому що не вважала себе винною. Наші відносини зіпсувались.

А на день народження Галя подарувала мені невеличкий пакунок, коли я його розгорнув, то побачив тест на вагітність із двома смужками. Ми обоє дуже щасливі, вагітність протікає без ускладнень. Я був із дружиною на УЗД, у нас буде донечка. Єдине, що мене засмучує, з мамою ми так і не спілкуємось. Галя сказала, що поки не готова вибачити її, я не наполягаю. Моя мама так хотіла стати бабусею, так цього прагнула, і от тепер, коли ми чекаємо дитину, вона не може розділити з нами цю радість. Сподіваюсь, що вона все ж таки зробить висновки, і ми зможемо спілкуватися хоча б після народження донечки.

Оцініть статтю
Моя мама була настільки наполеглива в бажанні мати онука, що навіть знайшла мені нову дружину. Зараз Галина при надії, але мама про це не знає