Моя люба донька та кохана дружина.

Одного чудового дня, у хорошій компанії друзів, я познайомився з фантастичною та дуже розумною дівчиною. З першого погляду, вона стала моєю мрією та я хотів продовжити наше спілкування.

Після довгої боротьби за її серце, я все-таки зумів добитися її взаємності.
У нас були прекрасні стосунки, я радів кожній хвилині, проведеною зі своєю коханою.

Згодом виявилося, що у Поліни є дворічна донька. Її колишній хлопець залишив, коли дізнався, що дівчина вагітна й вона сама залишилася із дитиною на руках.

У мене виникло велике бажання познайомитися з маленькою красунею. Й коли я взяв її на руки, я відчував таке тепло й приємне відчуття, що наступного дня я вирішив, що хочу бути зі своєю коханою та прийняти її доньку за свою.

Через деякий час ми одружилися й тепер у нас любляча сім’я. Маленька Аліна звикла до мене й ми любимо проводити час одне з одним.

Моя люба донька є копією своєї мами, така ж мила й життєрадісна. Ми з Аліною живемо душа в душу й справді чужих дітей не буває. Я хочу стати для неї ідеальним та турботливим батьком, який завжди буде поруч, підтримувати та захищати.

А Поліна вагітна та у нас появиться ще один член сім’ї. А також я вдячний долі, що подарувала мені таких красунь та таке велике щастя.

Оцініть статтю
Моя люба донька та кохана дружина.