Моя колишня дівчина переслідує мене.

П’ять років тому, я познайомився з хорошою, турботливою та красивою дівчиною. Звати її Христина. Ми з Христиною познайомилися у компанії друзів. З нею було дуже весело та комфортно. Й ми продовжили спілкуватися.

Христина була справжньою красунею. Голубоока брюнетка зі світленькою шкірою. Я справді закохався у її красоту та доброту.

Через місяць, ми почали зустрічатися. Все було добре та весело, спочатку. Через деякий час, ми почали часто сваритися, зраджували одне одному. Вона постійно контролювала мене, хоча й сама зраджувала. Я не міг: вийти кудись з друзями, посидіти у телефоні без її нагляду та інші схожі речі. Я довго не витримав й ми розсталися.

Але навіть після того, як ми розсталися Христина не дає мені проходу й постійно контролює. Просить, щоб ми знову були разом. Але, уже після усіх суперечок та зрад, почуттів майже не залишилося.

Вона постійно приходить до мене, постійно дзвонить та пише. Але коли у мене з’являється нова дівчина, вона робить усе, щоб ми розійшлися. Моїй новій дівчині наговорювала, який я поганий, брехала про різні речі. Одного разу, вона збрехала, що вагітна.

Ми уже розсталися, а вона далі влаштовує скандали, якщо я спілкуюсь з якоюсь дівчиною. Слідкує за мною, у соціальних мережах створює фейкові сторінки та завжди створює різні перевірки.

Я справді не знаю, що мені робити. Я їй уже пояснив, що ми разом бути не можемо. А вона ніяк не може змиритися.

Я сподіваюся, вона зустріне того хлопця, який буде її дуже сильно любити. Та у них буде панувати вірність й довіра. Тоді, Христині не прийдеться його контролювати постійно, а просто будуть щасливі від того, що вони разом.

 

 

Оцініть статтю
Моя колишня дівчина переслідує мене.