Моя дружина дуже змінилася, як знайшла нову роботу. Потім, я дізнався, що у неї є інший, і вже давно.

З дружиною мені дуже пощастило, ну в принципі я так завжди думав. Я закохався зразу, а вона ще довго мене не підпускала до себе. Уваги від хлопців їй ніколи не бракувало. І я через це дуже ревнував.

Жили в шлюбі ми 5 років, але дітей вона ще не хотіла заводити. Казала, що ще потрібно пожити для себе. Що не хоче ще псувати свою фігуру, і в неї ще багато планів в роботі.
Вона працювала журналісткою, і дуже любила те, чим займається.

Стосунки в нас завжди були чудові. Але в нашій парі, напевно, я більше любив, а вона дозволяла себе любити. Я старався завжди їй робити сюрпризи, дарувати квіти, запрошувати на побачення. Мені здавалося що їй цього бракує. А коли ми приходили з роботи, то часто ввечері я готував їсти, тому що вона була дуже втомлена. А, бо ми просто замовляли доставку їжі й разом відпочивали.

Завжди, коли я зачіпав тему дітей, ми чомусь сварилися. Я вже дуже хотів, щоб наша сім’я збільшилася, щоб в домі було чути радісний дитячий сміх. Але Оля чомусь до цього не прагнула. Казала, що це ми завжди встигнемо, а кар’єра чекати не буде.

Коли дружина отримала підвищення на роботі, її радості не було меж. Ми відсвяткували цю справу в ресторані, я подарував їй великий букет троянд, тому що справді був радий за неї, вона ж так цього хотіла.
Але після того, вона почала часто їздити у відрядження, і не завжди на один день. То не встигла на поїзд і лишалася в готелі, то ще якісь причини. Спочатку, я все розумів. А потім мене це почало насторожувати.

Вдома ми частіше сварилися, і майже не проводили часу разом. Коли я починав розпитувати що не так, і чому вона така агресивна останнім часом, вона казала що я все видумую.
Одного разу, коли вона була у душі, на її телефон прийшло смс. Я довго вагався, але вирішив прочитати, тому що хвилювався за наші стосунки. “Наш вікенд був неймовірним. Коли повторимо?”

Серце впало в п’ятки. Я почав думати, що може це подруга, або колега по роботі, може вони разом їздили у відрядження.
Як вона вийшла з душу, то мої сумніви були розвіяні, але не в кращу сторону. Вона сказала, що у неї є інший, і вже майже рік. Його теж підвищили, і вони разом їздили у відрядження. А вона просто не знала як мені сказати. Просто не знала після 5 років спільного життя. І як виявилося що вона вагітна від нього. Тому, зі мною вона нічого не хотіла.
Важко все усвідомити, коли тобі розбивають серце.

Оцініть статтю
Моя дружина дуже змінилася, як знайшла нову роботу. Потім, я дізнався, що у неї є інший, і вже давно.