Моя дочка не розуміє, що я за неї турбуюсь

Вчора прийшла в гості до доньки. Маємо традицію, що кожних вихідних я провідую свою дочку. Діти часом кличуть мене посидіти з онучкою, часом просто попити чаю і поговорити про всяке різне. Це завжди має різний вигляд. Поки дочка займалася своєю роботою, адже кудись вийшла, я вирішила переглянути квартиру, чи все в них гаразд.

Ось заходжу у ванну кімнату, щоб вмити руки, і бачу, що раковина вже давно, як була вмита. Я подумала, що дочка завжди зайнята, тому вирішила допомогти їй. Завжди у роботі, ось і раковина брудна. А мені ж зовсім неважко її помити.

Взяла засіб для миття раковин, тряпку і вперед. Всього кілька хвилин і раковина заблищала. Така сяюча і чиста. Гадаю, зараз донька повернеться, зрадіє допомозі мами, подякує. Донька повернулася з вулиці, побачила чисту раковину і почала сваритися на мене. Мовляв, навіщо я все вичистила, у неї самої знайшовся б час це зробити.

Дочка насварила мене, чому я без дозволу пораюся у її квартирі. Мені стало так неприємно. Я тихо поскладала речі, і пішла до себе додому, не попрощавшись.

Досі я не розумію, що я зробила не так. Навпаки, хотіла допомогти якнайкраще, а вийшло, як завжди. Невже я погана мати, що втручаюся у життя своїх дітей? Як ви ладнаєте зі своїми дітьми? До сьогодні не можу зрозуміти, в чому взагалі причина. Хоча, гадаю, це зовсім не найгірше у житті.

Оцініть статтю
Моя дочка не розуміє, що я за неї турбуюсь