Моя дівчина «витирала об мене ноги»

Коли я тільки закінчив університет, одразу познайомився із красивою дівчиною Танею. Це було моє перше кохання. Ми довго спілкувались, гуляли, у нас появилось багато спільних інтересів, тоді мені здавалось, що це ідеальна дівчина.

Я не мав хорошої роботи, працював офіціантом у молодіжному закладі, тому не міг дарувати їй дуже дорогі подарунки, але фантазія у мене була хороша і я завжди вигадував різноманітні сюрпризи коханій.

Час йшов, Тані хотілось жити разом. До цього ми обоє орендували квартири, а тепер наважились робити це разом. Але після такого кроку усе кардинально змінилось. Мою дівчину наче підмінили на когось іншого, бо вона постійно мені дорікала за відсутність грошей та невміння заробляти. Згодом ми сильно через це посварились і вона мене прогнала, заблокувавши скрізь, щоб я ніяк не міг зв’язатись.

Тоді я був у відчаї, ходив вибачався, спав на вулиці, а їй приносив великі букети, але вона об мене просто витирала ноги, я відчував себе ганчіркою. Все ж зрозумів, що з мене досить і перестав спілкуватись із Танею.

Після цього моє життя налагодилось, від простого офіціанта я став власником ресторану, купив машину, хороше житло, дівчат навколо мене було багато. Але я після того випадку не наважувався заводити стосунки.

Одного дня я випадково зустрів на Таню у продуктовому магазині, виглядала вона точно так само, як і колись. Мене впізнала не одразу, але потім пригадала та покликала на побачення. Звичайно я відмовився. Після того вона довго докучала мені телефонними дзвінками, де благала зустрітись, мовляв, вона все ще мене любить на не може забути. Це було дуже смішно, згодом я заблокував її скрізь та не хотів її ніколи бачити.

Ось так буває, усе в житті повертається бумерангом. Тому будьте обачнішими перш ніж ображати інших людей!

Оцініть статтю
Моя дівчина «витирала об мене ноги»