Моя дівчина пішла від мене до мого брата, після цього в нас почалася ворожнеча з Максом. Це вплинуло на нашого батька та потім я задумався, що він мій брат й треба вже припиняти це все

Не знаю, як ви, а мені було нестерпно важко дізнаватися про те, що моя дівчина, на якій я незабаром повинен був одружитися, зраджувала з моїм братом. Йому навіть було ні скільки не соромно дивитися в мої очі та підтверджувати це все.

Любу навіть не зупинило те, що вже вагітна від мене, ми дійсно планували цю дитину, хоч і до весілля. Максима це також не бентежило, він буде готовий виховувати мою дитину замість мене. Люба ще та господарочка, недурна, працьовита, ось і сподобалася вона моєму братові.

Він їй буквально у всьому догоджає, я робив практично те ж саме, але Люба тепер вважає правильним, що пішла від мене, їй було мало того, що давав я. До речі кажучи, слово своє мій братик не дотримав, як тільки моя колишня дівчина народила, вони відразу привезли сина до мене. Я був взагалі не здивований цим, навіть чекав цього моменту.

Ми з Максом були не розлий вода, постійно виручали один одного у всьому. У мене ніколи не було жодної думки про те, що він посміє щось подібне зробити. Але що зроблено, того не повернути, як то кажуть. Буде важко пояснити своєму синові чому його рідної мами немає поруч, коли він виросте. Якщо раптом я не знайду нову дівчину, яку не буде бентежити той факт, що у мене вже є дитина. Якщо так трапиться, то хоч буде менше запитань від Петра.

Наші батьки були дуже розчаровані тим, що ми з Максом вже більше не дружні, як було раніше. Ми зовсім не спілкуємося, того захотів здебільшого я, бачити його не хочу, не те, що чути. Був один раз, що мама з татом спробували нас помирити, але Макс розпалив вогник під час розмови та вивів мене на скандал, ми навіть мало не побилися.

Вся ця ворожнеча між нами сильно вплинула на батька. Перед відходом він буквально благав про наше примирення.

Цей випадок змусив мене задуматися про те, що Макс все-таки мій брат, він не чужа мені людина. Тільки через місяць я переборов себе та запропонував йому зустрітися, обговоривши все. Під час нашої розмови я дізнався від нього про те, що Люба теж намагалася нас помирити, вона часто з Максимом розмовляла про мене, але він ніяк не міг змусити себе зателефонувати мені, тому що бачив на скільки я злий. Мене це трохи здивувало, але це не означає, що тепер я зміню ставлення до колишньої дівчини.

Мені й до цього дня не хочеться ні бачити її обличчя, ні чути її голосу. Але з братом я буду продовжувати контактувати, ми скоро можемо залишитися зовсім одні, якщо продовжимо сваритися. У нас залишилася мама, яка також, як і батько до кінця вірила, що у нас все налагодиться.

Оцініть статтю
Моя дівчина пішла від мене до мого брата, після цього в нас почалася ворожнеча з Максом. Це вплинуло на нашого батька та потім я задумався, що він мій брат й треба вже припиняти це все