Молода дружина зраджує своєму чоловікові.

Багато років назад, я навчалася в університеті, на економіста. Зі мною в групі був такий Микола, цілеспрямований та розумний хлопець.

Після випуску він відкрив своє підприємство, яке набуло великого успіху. Зараз, Микола живе прекрасним життям та в нічому собі не відмовляє.

Коли ми ще навчалися, він зустрічався із Варварою та згодом пара одружилася. У них було велике та взаємне кохання та красива донька, схожа на маму.

Сім років тому, Варвара загинула й залишила чоловіка й доньку самих. Вони довго за нею сумували та вона назавжди залишиться у їхніх серцях.

Нещодавно, Микола познайомився зі Сніжаною. Вона проявляла свою ініціативу та старалася сподобатися йому. Микола відповів взаємністю й через деякий час вони одружилися.

Я не знаю чи були почуття у Сніжани до чоловіка чи вона з ним через його бізнес. Але до нього та його доньки вона ставилася холодно. У пари доволі велика різниця у віці, сімнадцять років.

Одного разу, Микола прийшов з роботи раніше та коли зайшов у спальню побачив свою молоду дружину в обіймах іншого чоловіка. Він терпів холодне ставлення, він терпів постійні скандали, але зраду пробачити не зміг.

Й через деякий час вони розлучилися. Микола продовжує займатися бізнесом та вихованням своєї доньки, хоча й не потрібно, адже вона уже старша.

А Сніжана переїхала в інше місто й про неї та її життя нікому нічого не відомо.

Оцініть статтю
Молода дружина зраджує своєму чоловікові.