Мого брата кинула дружина та він прийшов до нас додому з дитиною на руках. Нам з батьком довелося робити перестановку, щоб дитині та йому було зручніше та ось сам брат ніяк не хотів дивитися за своїм сином й взагалі ніде не працював, а гроші просив у тата

Ми з братом втратили нашу матір ще коли мені було десять, а йому сім років. Батькові було важко нас підіймати на ноги, але ми всі втрьох впоралися та зараз живемо разом в трикімнатній квартирі, яка дісталася батькові від його бабусі.

Пізніше, коли Іллі виповнилося двадцять років, він одружився та переїхав на квартиру до своєї дружини.

Після цього мені з татом стало набагато легше жити.

Але це легке життя тривало не довго, через три роки мій брат повернувся до нас назад, заявивши про те, що його дружина пішла до іншого. У підсумку нам довелося робити перестановку в будинку, щоб Іллі було комфортніше жити. Навіщо? Бо він повернувся не один, а з дитиною на руках. Не дивлячись на те, що він сам вже далеко не маленький, брат взагалі ніяк не допомагав нам по дому, не працював ніде, гроші просив у батька.

Навіть за власною дитиною аби як доглядав. Цей малюк дуже допитливий виявився, постійно хоче кудись влізти, щось помацати, я вже не один раз його рятував від праски та сірників. Сам Ілля корчив із себе саму нещасну людину на планеті, якій залишили сина на виховання.

Чого найбільше ми з батьком не очікували, так це появи колишньої дружини мого брата. Я намагався з ним про це поговорити, пояснити, що не варто її прощати. Якщо людина раз зрадила тебе, то вона може зробити це ще раз. На жаль, брат мене не послухав та в один день сказав про те, що Аня буде тепер жити з нами.

Нещодавно не стало рідної сестри нашого батька, вона залишила нам з Іллею гарненький будинок. Звичайно ж тато миттю все вирішив за нас та попросив мене поступитися братові, щоб просто скоріше позбутися від цієї ненормальної парочки.

Ситуація не з легких, я вважаю. З одного боку мені б і хотілося скоріше зробити так, щоб Ілля з Анею з’їхали від нас на іншу квартиру та навіть в будинок тітки. Але з іншого, знаючи, яка ця парочка, мені щиро буде шкода цей триповерховий будиночок, який виглядає як новий. Мені хочеться його залишити собі, але Ілля може зажадати, щоб він дістався йому. Можливо для початку потрібно обговорити це все і з батьком, і з братом, не хочеться поки робити поспішних висновків.

Оцініть статтю
Мого брата кинула дружина та він прийшов до нас додому з дитиною на руках. Нам з батьком довелося робити перестановку, щоб дитині та йому було зручніше та ось сам брат ніяк не хотів дивитися за своїм сином й взагалі ніде не працював, а гроші просив у тата