Мінуси двомісної кімнати

Я студентка і живу в гуртожитку, мене поселили цього року в двомісну кімнату, моя радість не мала меж, принаймні раніше я думала, що це чудово.

Моєю сусідкою виявилась Аня, дівчинка з мого курсу. Ми були знайомі раніше, я завжди мала про неї хороше враження: не шумна, непогано вчиться, акуратна.

Ми з нею ладили прекрасно, було багато спільних тем, адже в нас були спільні інтереси щодо навчання. Та через деякий час я зрозуміла – лише одна сусідка, це також свої мінуси.

Все почалось з того, коли Аня загубила свій ключ від кімнати. Кожного дня я повинна була виходити пізніше, тоді коли дівчина збереться, і мої повернення також узгоджувались з сусідкою. Так продовжувалося тиждень, вона все не могла зробити собі дублікат, тоді я не витримала і сама принесла їй копію.

Вчора Аня прийшла з новою проблемою – вона загубила свій телефон, вже за вечір вона встигла мені набриднути зі своїм: «Юля, дай подзвонити, на 5 хвилин, в тебе ж безлімітний.» Мені не шкода для неї телефона, але за вечір вона зробила це одинадцять разів, я не можу зосередитись на домашніх завданнях, бо до мене телефонують невідомі люди, які запитують Аню, або вона просить телефон.

Підкажіть, як бути в такій ситуації, телефон – це ж не ключ, я не можу зробити їй такий подарунок, і відносини псувати не хочеться.

 

Оцініть статтю
Мінуси двомісної кімнати