Мій друг за місяць до весілля, вирішив все відмінити.

Шість років тому мій хороший друг зі школи познайомився з дівчиною, яка припала йому до душі, яку він покохав усім своїм серцем.

Володимир красивий брюнет із карими очима та з густими бровами. У хлопця було та є багато друзів, адже він може знайти спільну тему з кожним. Він любив займатися плаванням та грати у футбол. Також добре знав англійську мову, а також вивчав італійську. Любить подорожувати та дізнаватися щось нове.

Марія красива та голубоока дівчина, яка теж кохала Володимира. Вона також любила подорожі та спорт. А ще цікавилася візажем. Мила, розумна, креативна та турботлива дівчина.

Марія та Володимир познайомилися ще у школі. Він навчався в одинадцятому класі, а вона на рік молодша. Спочатку дружили, а потім й почали зустрічатися. Вони були чудовою парою, які підтримували та кохали одне одного. Та разом дуже гармонійно дивилися.

Рік тому Володимир зробив пропозицію Марії, вона звичайно погодилася. Але за місяць до весілля хлопець усе скасував. Передумав одружуватися через постійні суперечки.

Скандали були навіть через маленькі дрібниці. Найбільшою причиною були ревнощі зі сторони Марії, вона не довіряла йому. Володимир дружній та хотів інколи піти з друзями на футбол, пиво та інші схожі розваги. А якщо мали бути ще дівчата то він завжди запрошував із собою Марію.

Він справді не давав приводу для ревнощів, а вона завжди контролювала його. В телефоні усе перевіряла, навіть були такі ситуації, коли Марія зі своєю подругою слідкувала за своїм коханим. Постійно влаштовувала різні перевірки.

Мій друг, Володя після чергової перевірки не витримав та вирішив розійтися. Йому набридли постійні суперечки, перевірки та недовіра.

Марія ще довго намагалася повернути їхні стосунки, але Володимир був категоричним. Ось так от така чудова пара розійшлася через марні підозри та постійну недовіру.

Зараз, Володимир вирішив зайнятися своєю кар’єрою. Вирішив відчинити своє кафе, він в цьому, як риба в воді. Він залишився все ж такий дружній та відкритий у спілкуванні.

А Марія уже має нові стосунки з іншим чоловіком. Ходять слухи, що вони й раніше були разом, але чомусь розійшлися.

Я бажаю щастя та взаємного кохання їм обом. Сподіваюся, що у них усе вийде навіть й окремо. На жаль, їхні стосунки ні до чого доброго не привели б, а лише руйнували та втрачали час на вияснення конфліктів.

Оцініть статтю
Мій друг за місяць до весілля, вирішив все відмінити.