Мій дев’ятнадцятирічний син спас десяток людей від пожежі.

Дев’ятнадцятирічний Дмитро зі своїми друзями вирішили влаштувати вечірку в знак закінчення навчального року.

Компанія з дванадцяти осіб вирішили відсвяткувати цю подію в одного з юнаків вдома.

Вечірка відбулася вісімнадцятого червня, минулого року. Того дня усі зібралися, розпивали алкогольні напої, веселилися та навіть не підозрювали яка пригода їх чекає.

За декілька днів до вечірки, у будинку провели експлуатацію приладів газопостачання. Її провели неправильно, тому й виникла пожежа. Мій син та його друзі, звичайно ж не знали про це.

Дмитро почув запах диму, закрив усі вікна, викликав службу пожежної охорони, намагався потушити вогонь вогнегасником та мокрими ковдрами. Та почав виводити людей з приміщення. Потім, приїхала служба пожежної охорони, потушили вогонь. Газова служба провела нову експлуатацію. Завдяки, відважності Дмитра усі залишилися живі та здорові. Я справді, відчуваю велику гордість за сина.

На радість, жертв не було. Але будьте обережними та вивчайте правила техніки безпеки, щоб у разі чого спасти себе та навколишніх. Дмитро вчасно почав діяти та найголовніше, що він не розгубився. Найперше, що потрібно робити в екстреній ситуації це не падати в паніку та розумно вирішити ситуацію та покликати когось на поміч.

Оцініть статтю
Мій дев’ятнадцятирічний син спас десяток людей від пожежі.