Мій брат є дуже хорошим батьком, хоча дуже молодий.

Мій брат Сергій дуже відповідальний та добрий хлопець. Завжди радий усім допомогти, підтримати. Він є дуже щирим, відкритим та співчутливим. Ми з ним жили душа в душу, у нас дуже хороше та тепле спілкування. Декілька років назад він став батьком, коли я бачу який він турботливий, добрий батько, я радію що саме він мій брат. Сергій відкрився для мене ще з одної сторони, я горджуся за нього та дуже щаслива за їхню сім’ю.

На той час, Сергій був у дев’ятому класі, він був старанним учнем, усі екзамени складав на відмінно, був дуже завзятим.
Дуже полюбляв грати у футбол, часто брав участь в змаганнях по футболу. Також займався музикою, дуже красиво грає на гітарі. Почав грати десь у дванадцять років, йому дуже подобалася музика. Навіть їздив на гастролі закордон.

Після закінчення дев’ятого класу, влітку він з друзями поїхав на море на відпочинок. Також з братом поїхала я та ще декілька дівчат, було дуже весело. Там він познайомився зі сестрою свого друга та вона йому дуже сподобалася. Разом їм було дуже цікаво, її сором’язливість, креативність та відвертість покорила його серце. Вони справді дуже полюбили одне одного. Після поїздки вони продовжували зустрічатися, але Сергій поки що не поспішав дівчину знайомити зі сім’єю. Кожного дня бачилися, а коли прощалися то дуже сумували один за одним.

Та одного дня, Сергій та Лілія дізналися, що у них скоро буде малюк. Вони були дуже щасливі та водночас стривожені, оскільки їм було тільки по 16 років, вони навіть не були знайомі із сім’ями. Вони переживали та не знали що робити.

Коли Лілія повідомила своїм батькам що вагітна, вони були категорично проти щоб вона народжувала. Оскільки вважали, що вона ще занадто молода, вважали що вони не зможуть впоратися та виховати свою кровинку.

Лілія та Сергій вірили у своє у кохання і щастя, тому попри всі негаразди вирішили що виростять свою кровинку та будуть її любити понад усе на світі.

Вони зняли в оренду житло та жили разом. Але ще не одружувалися, оскільки їм ще не було вісімнадцять тому вони вирішили зачекати два роки. Сергій знайшов роботу, працював, а весь вільний час приділяв своїй коханій.

Весною, народилася наша маленька зірочка, її назвали Каміла. Вона була дуже милою та крихітною. Юні батьки були безмежно раді, Сергій ні на крок не відходив від своєї донечки та від Лілії.

Попри свій юний вік, вони справлялися із всіма негараздами та виховували прекрасну дівчинку. Бабусі та дідусі теж дуже полюбили свою внучку і мати Лілії була рада, що дочка все-таки не послухала її та вирішила народжувати.

Пройшов деякий час після народження дівчинки, усі дуже люблять маленьку. Вона є дуже енергійною дівчинкою та водночас слухняною.
Зараз, Камілі уже 5 рочків, скоро піде у перший клас. У садочку у неї дуже багато друзів, вона є дуже милою дівчинкою. Вона є дуже схожою на свою маму, така ж сама красуня. А її батьки відкрили свій сімейний бізнес та стараються якомога більше часу приділяти своїй донечці. Лілія випікає дуже смачні десерти, різні торти — це було її хобі ще з дитинства. Ось вони вирішили відкрити свою кондитерську, у них дуже багато ідей це їм допомагає. Також Лілія та Сергій чекають на народження братика для донечки. Планують його назвати Марк.

У них прекрасна сім’я, я дуже рада за них.

 

 

Оцініть статтю
Мій брат є дуже хорошим батьком, хоча дуже молодий.