Мій брат ревнує свою дівчину, до її захоплень.

Мій брат старший від мене, на два роки. Любить грати футбол та дуже веселий хлопець. Ярослав добре знає англійську мову, а також вивчає польську. Любить подорожувати та дізнаватися щось нове.

Маргарита красива русоволоса та голубоока дівчина, яка кохала Ярослава. Вона також любила подорожі та спорт. Також цікавилася візажем. Мила, розумна, креативна та турботлива дівчина. Але найбільшим її захопленням — це були танці.

Маргарита почала займатися танцями ще з шести років. Вона справді прекрасно танцює й своїми танцями просто, заворожує. Маргарита отримала уже кілька нагород завдяки своєму таланту, часто виступає на сцені. Справді у цій сфері вона прекрасна. А найголовніше, що це заняття їй подобається, вона живе танцями та кожного дня танцює: і при приготуванні їжі, перед дзеркалом, в студії та завжди. Маргарита після танців, стає дуже щасливою. Взагалі, дівчина є життєрадісною людиною й чуйною.

Маргарита та Ярослав познайомилися ще в школі. Він навчався в одинадцятому класі, а вона на два роки молодша. Спочатку дружили, а потім й почали зустрічатися. Вони є чудовою парою, які підтримують та кохають одне одного. Та зовні дуже гармонійно дивляться.

Але вони часто сварилися…
Скандали були навіть через маленькі дрібниці. Найбільшою причиною були ревнощі Ярослава, щодо хобі його коханої. Йому не подобалося, що Маргарита так багато приділяє часу танцям. А дівчина не збиралася відмовлятися від свого захоплення, заради Ярослава. Та пропонувала своєму хлопцеві теж знайти цікаве хобі, яке буде йому до душі.

Поки що, пара не вирішила цю суперечку, але я сподіваюся, що найближчим часом у них все налагодиться. Й вони будуть продовжувати бути щасливою парою.

Я вважаю, що мій брат не правий. Адже, це хобі усього її життя. Без нього вона не буде собою. Також, у парі повинна бути взаємна підтримка та злагоду. Свою другу половинку потрібно надихати, а не на оборот, забороняти.

Я особисто спілкувалася із Маргаритою та добре знаю наскільки для неї є важливими танці. Вона живе своїм хобі та прагне досягнути успіху у цій сфері. А з іншої сторони її коханий, якого вона любить та не хоче з ним сваритися та розставатися. І в той же час її ображає той факт, що Ярослав ставить її перед важким вибором, він не думає про її почуття та не хоче поставитися з розумінням, чим розбиває серце своїй коханій.

Згодом, Ярослав це зрозумів й попросив вибачення у коханої, за свій егоїзм. Та тепер пара примирилася й суперечок стало набагато менше. А Ярослав почав займатися музикою, він грає на гітарі. Й тепер прекрасно розуміє свою дівчину.

Також, згодом вони вирішили,  що додатково можна займатися чимось спільним та тим шо було цікаво обом. Та вони вирішили, що можна зайнятися кінним спортом.

Ярослав все життя полюбляв спорт, в дитинстві грав футбол та інколи з друзами збиралися компанією та грали у теніс. А також.завжди мріяв зайнятися ще кінним.

А Маргарита любить тварин та коні не стали винятком. Тим паче кінний спорт розвиває грацію та зміцнює спину, це означає що такий вид спорту є корисним.

Тепер Маргарита та Ярослав займаються своїми справами та встигають приділити одне одному час. Я горджуся та любуюся цією парою. Вони не дивлячись ні на що знайшли вихід з ситуації та вирішують свої конфлікти мирним шляхом із взаємною згодою.

Оцініть статтю
Мій брат ревнує свою дівчину, до її захоплень.