Мені захотілося подихати свіжим повітрям, тому взяла дітей з собою на майданчик. Поки вони бігали та грали, до мене підійшов колега Олексія та повідомив про його роман з їхньою спільною колегою

Познайомилися ми абсолютно випадково. Моя подруга постійно розповідала про Олексія. Вона весь час нахвалювала його, говорила, що обов’язково зведе нас разом. Я відмовлялася в це вірити до моменту, поки сама не побачила його. Олексій також закохався в мене з першого погляду, як потім він мені розповідав після весілля.

До цього моменту ми прожили дуже щасливе життя, він працював в поліції, а я раніше працювала стюардесою, але коли народилися близнюки, мене звільнили й тепер працюю вдома.

Весь час думала, що такому щастю в родині не буде кінця, але, мабуть, помилялася.

В один день мені захотілося подихати свіжим повітрям, дітки вже вміли ходити, тому взяла їх з собою на майданчик. Поки вони бігали та грали зі своїми однолітками, до мене підійшов колега Олексія. У мене з ним досить хороші стосунки, Пилип багато в чому нам допомагав. Я зовсім не очікувала те, що він мені розповів:

– Сніжана, ну не можу я більше мовчати. Вибач, будь ласка, але я змушений тобі повідомити про відносини твого чоловіка з однією з наших спільних колег.

Сказати, що я була шокована — це нічого не сказати.

Увечері після того, як чоловік повернувся додому, я не витримала й запитала у нього про те, що мені розповів Пилип. Він повністю заперечував це все та так, що я повірила йому й вибачилася.

Минуло кілька тижнів, я вже встигла й забути про ту розмову з колегою Олексія. Та й чоловік поводився як зазвичай, приділяв мені увагу, дарувати квіти почав, ми навіть в ресторан сходили за весь цей час. Тільки на свою роботу він часто скаржиться, то одне, то інше.

Якось раз Олексій прийшов з роботи дуже роздратованим, я, як завжди, спробувала його заспокоїти та підтримати, але він раз у раз грубіянив мені й просив не чіпати його. Коли я запитала: «що сталося?», то чоловік сказився ще більше й на емоціях крикнув мені, що з його зрадою мені не набрехали та що та жінка вчора повідомила йому про те, що вагітна.

У цей момент у мене ніби весь світ звалився перед очима.

Я не довго думаючи почала збирати свої та дитячі речі, більше мені не хотілося бачити цю людину у своєму житті. Як він тільки міг так вчинити зі мною? Все ж було добре. Де я допустила помилку, що він вирішив почати роман з іншою?

Поки збиралася, Олексій на мить зупинив мене:
– Не смій забирати дітей. Вони мої.
– А ти спробуй відбери. Та і я сумніваюся, що твоя улюблена нова жінка схвалить їх. Діти залишаться зі мною й це не обговорюється.

І я пішла… Мені було куди податися, тому без всяких сумнівів залишила квартиру своєму вже колишнього чоловікові. Можу їм побажати тільки всього щонайкращого.

Оцініть статтю
Мені захотілося подихати свіжим повітрям, тому взяла дітей з собою на майданчик. Поки вони бігали та грали, до мене підійшов колега Олексія та повідомив про його роман з їхньою спільною колегою