Маніпуляції від коханого.

Моя подруга Катерина зустрічалася два роки із Сергієм та завжди терпіла його маніпуляції.

Він часто зникає на деякий час, особливо коли щось потрібно чи коли посварені. Таким чином, вибачається та йде миритися Катерина, навіть якщо він не правий.

Він тримав кохану в напруженості, примушував нервувати та лякав, що піде від неї. А Катерина кохала його та старалася зробити усе, щоб вони були щасливі.

Також, Сергій зраджував дівчині зі своєю співробітницею та завжди брехав їм обом. Катерині брехав, що не зраджує та кохає тільки її. А коханці, що не кохає Катерину та те, що скоро покине її.

Після чергової маніпуляції Сергія, Катерина вирішила піти від нього. Адже, їй набридли постійні скандали та витівки її хлопця.

Після цього Сергій ще довго намагався повернути Катерину. Але подруга цього разу не повелася й вирішила, що краще бути самою, а ніж з людиною, яка тебе не цінує.

Зараз, Сергій одружився із цією співробітницею, з якою зраджував Катерині. А чи змінився хлопець, я не знаю. Але сподіваюся, що так.

Катерина познайомилася з Андрієм та у них прекрасні стосунки й скоро у них народиться малюк й буде у них дружня сім’я. Андрій по-справжньому кохає свою дружину та приділяє їй багато уваги, любові та ласки. А найголовніше, що їхні почуття взаємні.

Оцініть статтю
Маніпуляції від коханого.