Краще здавати квартиру чужим, ніж своїм

На превеликий жаль, я дуже рано втратив дружину. Дружина займала дуже хорошу посаду. Я також отримував великі кошти, тому після її смеrті все матеріально набуте майно перейшло мені у власність. Тут були і наші 3 квартири. В першій живе наш син, в іншій -донька, а третю найбільшу квартиру ми кілька років вже здаємо в оренду. Так сказати – сама на себе заробляє. Гроші ж лишніми не бувають. Ну і квартира не пустує. В ній постійно  вирує життя.

Наша історія була дуже довгою. Колись ми і інші квартири здавали, та знаючи, що ріелтори можуть обманути, а розмістивши оголошення можуть бути не зовсім доброзичливі люди, тому ми подзвонили до тітки, можливо вона знає, хто зараз шукає житло. Як виявилось, нашим квартирантом будуть її сини. Ми дуже зраділи, що знайшли клієнтів, а ще більше тому факту, що це буде хтось рідний. Звичайно, що про папери мова не йшла, ми ж їх знаємо і дітей, і сім’ї…для чого всі формальності, не чужих ж до хати пустили.

Все було дуже добре, квартплату скидали на карту вчасно, завжди дзвонили і наголошували, що все добре і як їм повезло, але лише перші пів року…далі почали просити пожити “в борг”. Щоб ми відстрочили квартплату, немає грошей…на початку була умова почекати тиждень, потім два, попросила за місяць не брати, а в наступному віддасть подвійну суму…
Цією справою керувала тітка, а хлопці вчились, підпрацьовували і з своїх грошей платили за комунальні…хоть їх платили-це вже добре.

Одного разу, взимку, проходячи повз я подзвонив до хлопців, чи можна зайти, бо на вулиці холодно, а мені ще довго очікувати. Хлопці люб’язно погодились, але краще б я цього не бачив. Всюди брудно, вже не говоримо про посуд, який не митий місяць, повсюду брудні речі, в квартирі жахливий запах і нічого не допомагає.
Я нічого не сказав, не люблю скандалити. Проте зараз – не знаю як поступити. Гроші за оренду так і не віддають. Вигнати не можу, хлопці ж не винні -свою частку платять вчасно. Є багато історій про те, що не варто рідні продавати щось чи давати взайми.
Тепер можуть постраждати сімейні стосунки ..

Оцініть статтю
Краще здавати квартиру чужим, ніж своїм