«Краще я буду сам, ніж з такою жінкою, яка не підтримала чоловіка у скрутні часи»

Олег з Наталією одружились декілька тижнів тому. До цього вони майже два роки зустрічались. У чоловіка була хороша робота, тому подружжя орендувало величезну квартиру та придбали ще один автомобіль після весілля. Наталія ніде не працювала і цілий день господарювала у цих апартаментах.

Поки були гроші, то жилось їм чудово. Але одного дня Олег прийшов з роботи дуже сумним та ще й з робочим ноутбуком та сповістив дружині погану новину: його звільнили!

Тоді ніхто із них не знав що робити, бо скоро потрібно оплачувати квартиру, а робота незрозуміло коли знайдеться. Наталія була розчарована, але запропонувала поїхати пожити до її мами, бо вона пропонувала жити із нею до весілля. У чоловіка не було іншого виходу він й погодився.

Після переїзду пройшов тиждень, Олег не зміг поки знайти нічого путнього, що приносило хоча б приблизно такий же заробіток як і був на попередній роботі, бо дружину менше не влаштувало б.

Весь цей час вони жили на шиї мами Наталії. Звичайно її мінімальної зарплати на трьох зовсім не вистачало, тому Олег запропонував дружині, щоб вона пішла на роботу, а він натомість також працевлаштується тільки на якусь звичайну менш оплачувану посаду, тоді у них буде достатньо грошей, щоб жити скромно, але окремо, а головне, що разом!

Тоді Наталія тільки посміялась і сказала, що вона не звикла жити у злиднях, тому або він шукає добре оплачувану роботу, або хай вимітається із її життя! Мовляв, вона не для того виходила за нього заміж, щоб ходити ще й на роботу!

Чоловіка це дуже засмутило, тому він зібрав речі та пішов, залишивши записку зі словами: «Краще я буду сам, ніж з такою жінкою, яка не підтримала чоловіка у скрутні часи»!

Оцініть статтю
«Краще я буду сам, ніж з такою жінкою, яка не підтримала чоловіка у скрутні часи»