Котик який залишився на вулиці став вірним другом лікаря швидкої допомоги.

Талісманом швидкої допомоги, став кіт якого люди викинули на вулицю.

В суботу їхавши на виклик до хворого, лікар швидкої допомоги, виходячи з машини, мало не наступила на щось м’яке. Вона злякалася, і зразу включила освітлення на телефоні. На її велике здивування, це був м’який рудий котик, який прибився до їхньої машини, і ніби плакав.
Пані Христина не змогла пройти мимо.

Взявши його на руки, вона побачила що у нього поранена ніжка. І вирішила, що не може його просто так залишити. На вулиці вона попитала сусідів, чий це може бути кіт. Ніхто не знав. Вони питали й біля сусідніх будинків. Жінка надіялася, що знайде його дім. Але все було марно. Та й кіт так скавулів, так як не хотів щоб вони когось шукали. Лише одна бабуся на лавочці сказала, що якийсь чоловік викинув його з квартири. Нібито він постійно м’явкав і хотів їсти. Жінка була вражена до сліз, що все ще залишилися такі жорстокі люди.

Лікар зрозуміла що повинна йому допомогти. Їхавши з виклику додому, котик міцно заснув на руках жінки, згорнувшись калачиком.
“Як можна ображати таке пухнасте створіння”, – подумала лікар.
Котик зразу полюбив жінку, як і вона його. Це беззахисне котеня припало всім до душі.

На роботі, жінка його помила, перев’язала ніжку, привела до порядку. Напарниця пішла купила корм для котика. Смачно поївши, кіт муркотів на весь кабінет.

Жінка вирішила, що забере котика додому, і буде за ним доглядати. Донька вже давно мріяла про улюбленця.
Кіт не хотів відходити від своєї нової хазяйки ні на хвилину, тому часто їздив з нею на роботу. І радував не лише лікарів, але й пацієнтів. Здавалося, що біля нього всі почували себе набагато краще.

Тепер цього котика називають талісманом швидкої допомоги. І часто викликають швидку саме з ним.
Жінка і подумати не могла, що на очі їй попадеться таке чудо, яке змінить не лише її життя, але й життя всіх лікарів швидкої.

Оцініть статтю
Котик який залишився на вулиці став вірним другом лікаря швидкої допомоги.