Колишній тесть не дозволяв для внука смакувати стиглі плоди слив

І так було кожного разу, але мого хорошого друга Дмитра постійно дивувала ця історія.

Для нього практично 30 років, є синочок від першої дружини, для нього 11, ще є донька від ще одної, першокласниця, 6 років

Дочка, кожного року на канікулах їздить до дідуся у село. І Дмитро також часто туди їздив. Дочка любила їздити до дідуся, у них були чудові відносини.

А от старший син кожного року приїздив, до рідної матері та її нового чоловіка у село, де вони жили разом з татом дружини. Загалом, тесть був не проти приїзду внучки, навпаки, дуже радів.

Але все ж таки у нього є трішки дивні заборони. Наприклад, він не дозволяє хлопчику їсти сливи з дерева у саду.

Говорить, а якщо приїде Максимчик( внук зі сторони сина тестя, трішки молодший за дочку Дмитра) а слив більше не буде.

І виходить так: зіпсовані сливи падають з дерева, але все одно торкатися не дозволяв, аж поки не приїде Максим.

Зазвичай стається так, що Максим з батьком взагалі не їдуть до діда в село. І він вже самостійно збирає сливи, і закриває їх у компот. Але навіть він не дістається внуку, усе передає у місто для Максимчика.

І так повторювалося кожного разу. Навіть коли Дмитро ще не розлучився з жінкою, дід постійно не давав їсти сливи для внука.

І щоб для нього не було сумно, Дмитро ходив на базар, купував сливи й привозив у село або ж, ще один дідусь хлопчика давав для нього сливи, і до того ж ніколи не відмовляв.

Друг говорить, якби ж не його колишня дружина, він ніколи б не повіз свого сина в село до цього жадібно діда, але я не зможу не показувати внука для нього.

Тепер хлопчик не сумує коли дід не дозволяє йому їсти сливи, адже Дмитро передає йому їх, інколи може вкрасти одну, поки дід спить. А Максим, коли приїжджав у село, постійно віддавав половину слив хлопчику, і загалом, діти добре товаришували..

На вашу думку, чому колишній тесть не дозволяє їсти сливи хлопчику. А ось малину, він сам приносить і заставляє їсти скільки захоче хлопчик, говорить Дмитро.

Оцініть статтю
Колишній тесть не дозволяв для внука смакувати стиглі плоди слив