Колишній чоловік чужу дитину любить більше, ніж власного сина

Я розійшлась зі своїм чоловіком Сергієм уже давно, у нас є спільний син Михайло, йому вже чотирнадцять років. У колишнього чоловіка є своя сім’я та син його дружини від першого шлюбу, не знаю чого, але мені здається, що свого нерідного сина він любить більше ніж нашого.

Нещодавно сталась неприємна ситуація Михайло захотів собі новий смартфон, бо звій він розбив, я пообіцяла йому, що куплю через трохи часу, але чекати він не хотів, адже як він без телефону буде ходити, тому подзвонив своєму татові та попросив у нього.

Наступного дня син прийшов зі школи та показав мені новий телефон, сучасний, із сенсорним екраном, але він вже був розпакований, колишній чоловік пояснив, що розпакував, щоб поклеїти захисне скло. Ну я вже й не прискіпувалась.

 

Сергій жив зі своєю дружиною в іншому місті, тому коли у нього було день народження, я мусила відправити сина на потяг одного, бо його також запросили, а мене ні, а приїхати за Михайлом його тато не мав часу. Тому я дуже хвилювалась, все ж він спокійно доїхав і зателефонував, що з ним усе добре.

Там він мав бути тиждень, тому раніше я і його не чекала. Але коли через два дні після від’їзду додому повернувся Михайло весь у сльозах, без телефону, то я просто не знала що й думати.

Виявилось, що приїхавши до них додому, він побачив у свого “брата” новесенький Айфон, який тільки місяць тому вийшов, він коштував дуже дорого. Як розповів син, Сергій взяв старий телефон у свого нерідного сина, який віддав нашому Михайлу, а тому хлопцю купив новий дуже дорогий смартфон.

Я й не знала, що сказати. Син дуже плакав і не хотів говорити з татом, я ж просто ненавиділа свого колишнього чоловіка і вирішила, що візьму кредит та куплю сину найновіший телефон, скільки б мені це не коштувало б!

 

Оцініть статтю
Колишній чоловік чужу дитину любить більше, ніж власного сина