Коли я увійшов до спальні, то побачив там свою дружину та кращого друга. В той день мені стало зрозуміло, що Олексій брехав мені прямо в очі

Можу впевнено сказати, що у мене з Настею була приголомшлива сім’я. Прожили разом понад десять років, у нас є дві дитини, син Максим та дочка Вікторія. Перший раз в декреті була моя дружина, а другий – я, Насті хотілося працювати й теж забезпечувати нашу сім’ю, тому вирішив дати їй таку можливість.

Ще у мене є найкращий друг. Звуть його Олексій. Він непоганий хлопець, має хороший заробіток, виглядає досить симпатичним, але з дівчатами чомусь у нього не складається. Як тільки не намагався знайти когось, так одразу якась підстава відбувається. Одна була вже заміжня, друга зустрічалася з декількома хлопцями, третя взагалі була по дівчатках.

Відносини між моїм другом та дружиною були хорошими.

Дуже часто Олексій нахвалював Настю. Що вона чудово готує, виглядає дивовижно, підтримати може, й вислухати. Золото, а не людина. Я навіть пишався, що мій друг на стільки добре оцінив мою дружину, гадав, що ніякого підступу в його словах немає.

Через три роки, як у мене скінчився декрет, я почав помічати за дружиною, що вона дуже часто ходить у гості до своїх подруг. Те, що вони у неї є, правда, але просто раніше такого не було.

В один момент вирішив прямо запитати у Насті:

– Чим ви там таким займаєтеся, що ти приходиш додому так пізно? Я хвилююся.

Вона ж відповіла:

– В однієї з подруг стався нещасний випадок та тепер їй потрібна підтримка. Милий, не турбуйся про це, ми їй допомагаємо з цим впоратися.

Після такої розмови я трохи заспокоївся, але все одно був знервований, тому вирішив зустрітися з Олексієм та поговорити з ним про це:

– Я не розумію її, – важко зітхнувши, почав я, – мені здається вона чогось не договорює. Раптом може статися те, чого найбільше боюся.

Можу допомогти тобі, якщо хочеш. Я все влаштую й улагоджу. Упевнений, ти просто накручуєш себе.

– Добре, дякую, – я погодився, сліпо вірячи йому.

Минув цілий тиждень, протягом цього часу Настя раз у раз затримувалася у подруг. До слова, я її бачив біля клубу, але вона виправдала це тим, що був вихідний день, вирішила відпочити у своїй компанії, я ж, як останній дурень, повірив їй. Після зустрічі з другом я відчував себе огидно, він прийшов не один, а з чоловіком, який старший за мене років так на шість або сім.

– Хочу представитися, мене звуть Євген Віталійович. З вашою дружиною я в стосунках вже близько року та скоро вона стане моєю, – з упевненою усмішкою, сказав він.

– Я не допущу цього, у нас є діти, яких ми дуже сильно любимо та один одного ми теж кохаємо! – вигукнув я у відповідь.

– Що ж, подивимося, – Євген знову посміхнувся та пішов.

– Співчуваю, я і сам ніколи б не подумав, що твоя дружина знайде собі такого чоловіка, – Олексій поплескав по моєму плечу.

Після всього, що сталося мені не хотілося нікого слухати. У той момент мені стало все ясно, я не дарма здогадувався про те, що у неї є коханець. Ввечері, поки дружина була на роботі, я зібрав всі свої речі та речі дітей. Мені ніяк не хотілося залишати їх з такою жінкою, я і сам зможу їх виростити, дати їм все, що потрібно. Йти нам було куди, у мене є квартира, яку купував на всяк випадок та цей випадок настав.

На наступний день мій телефон просто розривався від дзвінків та повідомлень Анастасії. Мені не хотілося ні бачити її, ні чути її голос. Для мене цієї жінки більше не існує, як і того будинку, в якому ми раніше жили. Його я вирішив залишити колишній дружині, я ж не такий, як вона. Не хотілося більше повертатися в те місце, але одна річ мене все-таки змусила це зробити. Мені потрібно було забрати деякі документи. Відкривши двері звичним ключем та увійшовши в спальню, я побачив там Настю та Олексія.

– А ось і зрадник повернувся. Ну як там поживає твоя бестія? Добре вам разом, так? Твій друг мені багато про що розповів, як бачиш, вирішила відплатити тобі тією ж монетою.

Як потім виявилося, мій друг не просто так вирішив допомогти з викриттям моєї дружини. Я сподівався, що він мені дійсно допоможе. А той чоловік, якого Олексій приводив до нас на зустріч, це був один з його знайомих. Він просто попросив того підіграти та видати себе за коханця моєї дружини. Своєю чергою мій друг непогано проводив час з Настею й почав брехати на рахунок того, що я їй зраджую.

Я не доводив цій жінці зворотне, тому що мені було гидко від того, що застав їх в одному ліжку. З того часу, єдине чого я хочу, щоб більше ніколи в житті не бачити цих людей.

Оцініть статтю
Коли я увійшов до спальні, то побачив там свою дружину та кращого друга. В той день мені стало зрозуміло, що Олексій брехав мені прямо в очі