КОЛИ Я ПОВЕРНУВСЯ ДОДОМУ ПІСЛЯ РОБОТИ, ДРУЖИНИ ВДОМА НЕ БУЛО. Я САМ ПРИГОТУВАВ ВЕЧЕРЮ ТА ЗАЛИШИВСЯ ЧЕКАТИ НІНУ БІЛЯ ТЕЛЕВІЗОРА. ПОВЕРНУВШИСЬ ВОНА ПОВІДОМИЛА, ЩО ЗАКОХАЛАСЬ В ІНШОГО ТА ЙДЕ ВІД МЕНЕ

Коли я повернувся додому після роботи, дружини ще не було. Я сам приготував собі нехитру вечерю. Ми одружені майже три роки, останнім часом Ніна змінилася. Я вже не міг не помічати, що вона ховає від мене телефон, одразу обриває розмову, коли я заходжу в кімнату. В її поведінці з’явилась якась загадковість, вона почала більше часу проводити перед дзеркалом, а очі блищали як у часи наших перших побачень. Крім того, вона почала все частіше затримуватися після роботи, а моя присутність наче була для неї тягарем. Я проганяв від себе погані здогадки, але тяжкі думки не давали мені спокою.

Ніна повернулася пізно, я чекав її дрімаючи біля телевізора. Вона сказала, що зустріла іншого, що це справжнє кохання, що вона йде від мене. У той момент мені здавалося, що земля йде з-під ніг, що таке могло статися з ким завгодно тільки не з нами. Я благав дружину залишитися, не руйнувати наш шлюб, дати нашим стосункам ще один шанс.

Вранці Ніна зібрала речі та пішла. Я довго приходив у себе, щоб не залишатися на одинці з думками, дуже багато працював, мене підвищили. Вдома було порожньо і самотньо, аби менше залишатися самому, я тричі на тиждень ходив у спортзал та басейн, навіть підібрав на вулиці кошеня. Воно сиділо біля під’їзду таке саме самотнє і нікому не потрібне як і я. Почав потроху повертатися до свого звичного ритму життя, а через півроку подав на розлучення, щоб остаточно відпустити минуле життя.

Одного разу я отримав повідомлення від Ніни з проханням зустрітися. Колишня дружина розповіла, що дуже шкодує про свій вчинок, що хлопець, заради якого вона зруйнувала нашу сім’ю, зрадив її при першій нагоді. Зараз їй немає куди піти і вона поросилася повернутися додому, я не заперечував. Через деякий час я зрозумів, що не зможу вибачити дружину. Кожен раз, коли вона затримувалася чи з кимось переписувалась у телефоні, у мене виникали думки, що вона знову мене зраджує. Я зібрав речі та переїхав на іншу квартиру. Мабуть, правду кажуть, що розбиту чашку вже не склеїти, а втрачену довіру не повернути.

Оцініть статтю
КОЛИ Я ПОВЕРНУВСЯ ДОДОМУ ПІСЛЯ РОБОТИ, ДРУЖИНИ ВДОМА НЕ БУЛО. Я САМ ПРИГОТУВАВ ВЕЧЕРЮ ТА ЗАЛИШИВСЯ ЧЕКАТИ НІНУ БІЛЯ ТЕЛЕВІЗОРА. ПОВЕРНУВШИСЬ ВОНА ПОВІДОМИЛА, ЩО ЗАКОХАЛАСЬ В ІНШОГО ТА ЙДЕ ВІД МЕНЕ