Коли йогурти є причиною розлучень

Коли Марину запитували про розлучення з чоловіком, вона відповідала: «Ми розлучилися через йогурти».  Їжа – витончена річ. Може об’єднувати сім’ю, а може стати причиною конфліктів. Марині говорили, що вона несповна розуму. Дружина з сином йде від чоловіка опівночі через банки з йогуртами? Таке можливо?

Олег, чоловік Марини, любив хильнути чарку. Він приходив пізно вночі, коли вони з Сергійком вже спали, заходив на кухню і їв усе, що бачив. У сп’янінні його тягнуло на солодке і кисле. Олег регулярно поїдав всі смачні йогурти для Сергія, особливо з полуницею. Зранку Марина запитувала чоловіка, навіщо він знову з’їв Сергієвий сніданок. Олег  відповідав, що він має право, оскільки приносить додому кошти.Тому в своїй квартирі може їсти все, що лежить в холодильнику. Ось і все.  Якщо треба було б  купити ще йогуртів – Марина б так і вчинила. Не стала б вступати в сварку через дрібниці. Але запас витрат у родині був строго обмежений, сума на йогурти для дитини виділялася лише у певних коштах на тиждень. Доводилося робити Сергієві пюре, що Марина зовсім не любила.

Одного разу Марина проаналізувала, що наскладала достатньо грошей, щоб піти від чоловіка. Вона спакувала речі і пішла, не очікуючи на прихід Олега. Не знаємо, що ошелешило чоловіка  більше: відхід дружини чи відсутність йогуртів у холодильнику? Тому йогурти, як виявилось, стали причиною розлучення. Марина не скаржилась на Олега. Він справді тоді здавався в загальному хорошим. Проте це поїдання йогуртів її бісило.

Вона і сама часом дивувалася: «Це що ж, я таке стерво, що зруйнувала свій шлюб через  їжу? І чому я тоді не шкодую про зроблене? » Це потім Марина піднялася на ноги, стала нормально заробляти і пішла на терапію. Психотерапевт пояснив Марині, що її травмована психіка звузилася до єдиного предмета, який ,на її думку, був їй причиною всіх бід.

Не алкоголізм чоловіка, не його байдужість. Виявилось, що всі біди цього світу звузилися до баночок йогуртів.

Оцініть статтю
Коли йогурти є причиною розлучень