Історія успіху моєї однокласниці, яка рано втратила батьків.

Декілька років тому, коли Єві було 6 рочків її батьки загинули в автокатастрофі. Вони дуже любили свою дочку, але від долі не втечеш.

Єва дуже сумувала за батьками, адже для неї вони були найважливішими людьми у світі. У школі знизилися оцінки та завжди Єва сумувала за батьками.

У Єви залишилася тільки бабуся, та їй було 76 років, вона не могла бути опікуном для дівчинки. Тому опікунство над Євою узяла її тітка із чоловіком. Єва та її тітка часто приїздила до бабусі, а інколи залишалася на усе літо.

Єва дуже мріяла стати актрисою, завжди приміряла різні образи та любила знімати різні відео.

Та одного сонячного дня, тітка побачила оголошення про кастинг у фільм. Їм була потрібна дівчинка приблизно такого ж самого віку, як Єва: здібна, талановита та цікава особистість. Єві уже тоді було 12 років.

Вони вирішили спробувати, пройшла Єва декілька кастингів, декілька турів та її взяли на першу її роль. Єва дуже добре справлялася зі своїми обов’язками, зараз вона уже знялася у трьох фільмах та одному серіалі.

Зароблені кошти вона виділяла на благодійність. Також Єва ніколи не забувала про своїх батьків. Вони завжди жили у її серці!

Вона справді хороша та дуже щира людина.

 

Оцініть статтю
Історія успіху моєї однокласниці, яка рано втратила батьків.