Історія про дівчину з кафе.

Працюю я в офісі, бухгалтером. У нашому офісі їдальні немає, тому інколи беру з собою їжу або іду у сусіднє кафе.

У цьому кафе дуже смачна кухня, особливо піца. Й досить великі порції, я інколи замовляю салат, іноді якийсь супчик та інші страви, які мені подобаються.

От тиждень тому, вранці у мене не було часу, щоб приготувати обід на роботу. Й, як зазвичай, я пішла у кафе. Замовила собі піцу із подвійним сиром. Вона була дуже смачна й досить велика. Й три шматочки я уже не могла доїсти, а з собою забирати не хотіла, адже в кабінеті буде не приємний запах у зв’язку з теплом, вона зіпсується.

Й попросила рахунок в офіціанта. Дівчина за сусіднім столиком помітила, що я не доїла, а уже прошу рахунок. Й запитала: “Чи можу я їй віддати ці три шматочки піци?

Я була дуже здивована. Спочатку я подумала, що можливо вона немає коштів, але ні, вона їла суп та картоплю фрі й ніби мала гроші. Також одягнута в не дешевий одяг. Взагалі, дівчина була доглянута, з запахом приємних духів, з зачіскою та в естетичній сукні. Але я вирішила не ставити їй ніяких питань, щоб не ставити її та себе у незручне становище. Й я погодилася віддати їй свою піцу. Заплатила за свій обід та пішла, що було далі я не знаю. Але ще довго думала про це, адже зі мною таке вперше.

Після цього, я уже декілька разів була у цьому кафе, але цієї дівчини більше не бачила.

Оцініть статтю
Історія про дівчину з кафе.