Іноді дешевше самостійно орендувати квартиру, ніж жити із коханою людиною

Я  Олена і мені 25. З дитинства намагаюсь руйнувати гендерні стереотипи. Жінка – кухарка, прибиральниця, прачка, берегиня сімейного вогнища і подібне. Іноді навіть розмовляю на подібні теми із знайомими та подругами.

Нещодавно почула цікаву історію від подружки. Поділюся нею з вами.

Дівчина зустрічалася із хлопцем близько року. Після цього він запропонував їм з’їхатися та жити разом, адже має власну квартиру, подаровану батьками.

Так пара прожила кілька тижнів. Після цього хлопець сказав, що оскільки квартира його, то дівчина наче живе в орендованій, причому не платить за неї. Тому він хоче, щоб вона самостійно прибирала, готувала їсти, прала, ще й купувала продукти на двох. Така роботу буде платою за оренду.

Причому обоє допізна працювали практично без вихідних. Та лише дівчина мала виконувати хатню роботу. Спочатку вона погодилась на такі умови. Але швидко зрозуміла, що співжиття їй не вигідне. Краще винаймати меншу квартиру і самій оплачувати, аніж бути служницею для свого чоловіка на безоплатних умовах.

Після цього пара розпалася. Отака історія.

Нещодавно зі мною трапилась подібна ситуація. Я маю власну квартиру. Купила за свої гроші, трохи батьки допомогли.

Вирішила жити разом зі своїм чоловіком. Звісно, що у мене, адже він не має власного житла.

Після переїзду він одразу розпитав, що я хочу натомість за таке співжиття. А мене навіть на думку не спадало змусити його «платити» роботою по дому за проживання. Він не прибиральник та повар, щоб працювати безкоштовно. Як і я ходить на роботу, повертається пізно. Відкладаємо гроші на майбутню спільну подорож. Неправильно у такому випадку змушувати його самого виконувати хатні справи.

Зійшлися на тому, що усі обов’язки по дому розділимо порівну. Проте, він як компенсацію за житло купуватиме необхідні продукти харчування.

Як на мене, це чудове рішення. Адже люди починають жити разом, щоб частіше бачити один одного, щоб бути поряд, коли треба. Ніхто таким чином не шукає для себе хатніх робітників.

А ви як вважаєте? Варто змушувати другу половинку платити за житло роботою у ньому?

Оцініть статтю
Іноді дешевше самостійно орендувати квартиру, ніж жити із коханою людиною