Хвoрі віднoсини

Мені було всього двадцять, на той час коли я познайомилась з Ігорем. Тоді він був для мене ковтком свіжого повітря. Він підійшов до мене посеред міста, коли я сиділа і плакала на лавці. Просто сів і почав говорити. В той час мені дуже потрібно було комусь виговоритись і незнайома людина, яку я бачу вперше і востаннє, як я тоді думала, була найкращим варіантом.

Плакала я тому, що не знала як вийти з своєї ситуації. Хлопець з яким я зустрічалась, підсів на ігрoві автoмати. Це сталось якось непомітно. Він був з мого рідного міста. Коли я приїздила на вихідні, все було прекрасно: квіти, прогулянки, сюрпризи, подарунки. Я завжди була проти того, щоб він для мене щось купував, зрозуміло, що то були кошти батьків, бо хлопець ніде не працював. Коли це все з’явилось, він запевняв: «Не хвилюйся, я влаштувався на роботу, можу дозволити собі, зробити коханій приємно». Глибоко душі ці слова мене тішили.

Одного разу я приїхала додому швидше, ніж завжди. Була в шоці, коли побачила коханого, який виходив з ігрoвих автoматів. Зразу вирішила з’ясувати ситуацію, але хлопець виправдався. За кілька днів після тієї ситуації, подзвонила його мати, і сказала: «Дитино, тікай від нього, він зaлежний, виносить все з дому, не буде тобі з ним життя». Я знаю, такі люди не змінюються, тому прийняла рішення покинути його. Вже йшов четвертий місяць, як я ховалась, а він мене переслідував. Що вихідних хлопець чатував мене у під’їзді, приїжджав до мене в університет, але я була твердою в своєму рішенні.

Після розмови з Ігорем мені полегшало. Він запросив мене на келих вина і я погодилась. Тоді я дізналась, що у нього є власний бізнес. Розмова з новим знайомим була легкою та невимушеною, здавалось, ми дружимо вже давно. Після посиденьок ми обмінялись номерами і наступного дня я знову була запрошена на зустріч. Вечірні прогулянки продовжувались, все було надзвичайно романтично. Ігор сказав, що я запала йому в душу і більше він нікому не дозволить мене скривдити. Ці слова були мені такі потрібні тоді. З ним я відчувала себе маленькою принцесою.

Чоловік допоміг розібратись з попередніми стосунками і запропонував переїхати до нього. Були канікули і я погодилась. В мої обов’язки входило дотримання будинку в порядку та приготування їжі. Це не було тягарем для мене, а звичайною обстановкою. Наші стосунки стрімко розвивались, вже за місяць Ігор запропонував мені одружитись. Ми подали заяву.

Не знаю, що сталось в той момент, але він став іншою людиною. Почав пиячити, приходити додому посеред ночі, коли я намагалась зробити якесь зауваження, то він погрозливим тоном відповідав: «Ти жінка, твоє місце на кухні з зaкритим рoтом!»

Я зрозуміла, що таке життя мене також не влаштовує, тому вночі зібрала речі й втекла. Більше ми не бачились.

Оцініть статтю
Хвoрі віднoсини