Хотів допомогти татові з машиною, а він віддав гроші моєму старшому брату

У родині я не єдина дитина, є ще старший брат. Мої батьки постійно приділяли йому більше уваги, тому що, так вийшло, що він різко злетів угору, а тепер заліз в такі нетрі, з яких складно самому вибратися.

У брата навіть вже сім’я з’явилася, є маленький синок, але їм все одно важко живеться й батьки досі шкодують їх та всіляко допомагають.

Ось уже протягом п’яти років у брата труднощі з роботою, його вічно звільняють відразу через тиждень. Мама каже, що таке у всіх буває на початку, мовляв, знайде ще, а якщо ні, то допоможемо.

Потім відбулася повна халепа з квартирою, брат трохи на вулиці не опинився, батькам довелося виплатити всі борги, які він відкладав на потім через нестачу грошей.

У мене особисто ще немає навіть дівчини, не хочеться поки всього цього, але я працюю вже з шістнадцяти років. Почав з вантажника, адже дозволяла фізична підготовка, але потім зрозумів, що навантаження занадто сильні для мене й перейшов на фріланс. Ось тут то у мене заробіток пішов який треба.

Нещодавно, до речі, у мого батька зламалася машина, а точніше двигун, та так, що його потрібно міняти. Ну, я ж не жадібний, вирішив допомогти купити новий. Тато вже давно не дивується з того, що у мене є достатньо грошей, щоб я міг спокійно ними поділитися з родиною та щось собі залишити.

Пізніше я дізнався, що брат купив своєму синові новий комп’ютер. Я, звичайно, сильно порадів за нього, адже він мені сказав, що сам, нарешті, заробив гроші.

Повірив цим словам, а коли прийшов додому, запитати за двигун, так тато відразу став переводити тему. Я зрозумів, що гроші були віддані моєму братові.

Мені стало прикро та після цього випадку я припинив давати гроші зі свого гаманця батькам.

Оцініть статтю
Хотів допомогти татові з машиною, а він віддав гроші моєму старшому брату