Хотіли позбавити батьківських прав за те, що не купила доньці шоколадку.

Моя подруга Світлана одружилася вісім років тому та уже має шестирічну доньку, яку дуже любить. Світлана, справді дуже хороша та турботлива мама. Й чудова та весела подруга.

Ось одного дня, продавчиня супермаркету, який Світлана часто відвідує, пожалілася в орган опіки та написала статтю в інтернеті про те, що її потрібно позбавити батьківських прав.

А причина була в тому, що Світлана не купила шоколадку доньці, хоча мала кошти. Як сказала продавчиня: “Вся одягнута, з макіяжем, а дитині шоколадку зажаліла, дівчинка кожен раз просила про шоколадку, а натомість її не отримувала. Можна хоча б раз виконати бажання своєї доньки.”

А насправді у дочки Світлани алергія на шоколад. Їй не можна цього, адже можуть бути погані наслідки. А продавчиня замість того, щоб усе вияснити зробила Світлану поганою мамою. Ось так от, беруться плітки.

Згодом, ця справа вияснилася й закрили цю тему. Я думала, що ця продавчиня хоть вибачиться у Світлани, але цього не сталося.

Світлана турботлива та добра мама. Вона завжди старається, щоб її діти були щасливими. Я б ніколи не подумала, що вона може потрапити у таку ситуацію та буде звинувачуватися у не компетентності матері.

Оцініть статтю
Хотіли позбавити батьківських прав за те, що не купила доньці шоколадку.