Хотіли ми з дружиною на Великдень зустрітися зі своїми друзями, але моя теща вирішила зробити щорічне генеральне прибирання перед цим святом й попросила нас їй допомогти

Ми з дружиною вже більш як два роки не бачилися з нашими спільними друзями. Після весілля почалася побутова рутина та ми могли тільки через телефон поговорити з деякими із них, інколи вони приїжджали до нас, бо сильно сумували за нами. Але ось, як раз перед Великоднем ми вирішили зібратися всією компанією й посидіти на природі з шашликами, дізнатися, урешті решт, у кожного як у кого справи.

Почали підготовку за тиждень до зустрічі, нам потрібно було придумати що будемо брати з собою з їжі, адже людей буде не мало. Але ось за день до виїзду до нас у гості прийшла моя теща з не дуже гарною новиною для нас.

Ольга Михайлівна повідомила нам про те, що потрібно зробити в будинку генеральне прибирання. Аргументувала це тим, що скоро дуже важливе свято й тому ми з дружиною просто зобов’язані їй допомогти. Ми були шоковані цією новиною, сам я не дуже люблю прибирання, ну, хоча б раз на тиждень можу зробити, але перед святом, мені здається, це занадто.

Теща моя багато в що вірить, тому практично кожна кімната в її будинку обставлена та обвішана різними іконами. Їх на стільки багато, що вистачає лише задуматися про це, як потім відразу розумієш, що доведеться на кожній з них протирати пиляку. Таке відчуття, ніби в цей день, саме в її будинку воскресне Ісус Христос.

Добре, що моя дружина не така ж, як її мати. Не те щоб я не вірив у Бога, просто вважаю трохи дивним, коли бачу в якомусь будинку величезну кількість ікон, свічок або хрестів.

Було важко вмовляти свою дружину, щоб вона відмовилася від такої «привабливої» пропозиції від тещі. Їй завжди було важко відмовляти своїй матінці, дуже вже вона добра.

Було прикро, коли дружина сказала, що доведеться йти до тещі та допомагати їй з прибиранням. Але ж ми вже встигли наготувати всякої смакоти.

Доведеться знову довго чекати наступної зустрічі з друзями. Вони були не менше за мене розчаровані в тому, що ми з дружиною не приїдемо. Звичайно, нам ніхто нічого не сказав за це, але на наступний рік ми пообіцяли приїхати точно.

А ось що з приводу тещі, мені доведеться морально налаштовуватися на протирання пилу з кожної ікони в її будинку. Задоволення від цього я отримую ніякого…

Оцініть статтю
Хотіли ми з дружиною на Великдень зустрітися зі своїми друзями, але моя теща вирішила зробити щорічне генеральне прибирання перед цим святом й попросила нас їй допомогти