Хотіла знайти вартого чоловіка, а в кінці залишилася сама.

Моя колишня однокласниця Софія була високої думки про себе та вважала себе кращою за інших. Завжди принижувала інших та обговорювала всіх та вчила “правильного життя”.

Софія була закохана в одного хлопця з нашої школи, звали його Роман. У його батьків був бізнес та вони мали великий вплив у нашому містечку. От і дівчині це подобалося та довгий час старалася привернути його увагу.

А іншим хлопцям вона відмовляла та говорила, що вони її не варті, адже не зможуть її забезпечити. Та казала, що нізащо не буде з недостойним її хлопцем.

Десь наприкінці одинадцятого класу, у Романа з’явилася дівчина. Юля була сором’язливою та милою й зовсім не схожою на Софію. Однокласниця була засмучена й вирішила, що зробить усе щоб вони розсталися.

Почалося усе з наклепів на дівчину Романа, а іноді доходило навіть до бійки. Парі набридло, що Софія завжди старалася зіпсувати їхні стосунки та коротко і ясно пояснили, що Роман ніколи з нею не буде.

Але це Софію не зупинило й вона продовжувала поводитися зухвало.

Пройшло уже дванадцять років. У Романа та Юлі уже двоє дітей та живуть вони щасливо. А Софія залишилася сама. Раніше вона відмовляла всім, адже її ніхто не вартий, а тепер навпаки відмовляють їй.

Оцініть статтю
Хотіла знайти вартого чоловіка, а в кінці залишилася сама.