Хотіла забезпеченого чоловіка, а залишилась одна

Оксана усе своє життя мріяла зустріти забезпеченого чоловіка, який би виконував усі її забаганки, адже тягнути усе на собі жінка уже не могла.

У неї був чоловік Михайло, її перше кохання, познайомились вони на другому курсі університету, він був молодим викладачем, і тоді Оксані здавалось, що це хороша перспектива. Воли довго таємно зустрічались, а після закінчення університету дівчина переїхала жити до нього. Згодом одружились та якось жили разом.

Оксані не подобалось таке життя, адже вони тільки зводили кінці з кінцями та відмовляли собі у всьому, а жінка так мріяла поїхати на море. Михайло був дуже жадібним і рахував кожну копійку, тому й дівчина зрозуміла, що їм не по дорозі й подала на розлучення та навіть ділити майно з ним не стала.

Від тоді пообіцяла собі, що знайде чоловіка, який буде дуже забезпеченим та їй ніколи не доведеться рахувати кожну копійку. Напевно, це була мрія кожної дівчини, але все ж знайти хорошого забезпеченого чоловіка не так й легко. Їй не хотілось вийти заміж лише за розрахунком, хотілось й також кохати людину.

Одного разу Оксана познайомилась із красивим хлопцем, він здавався їй дуже надійним, тому жінка одразу ж закохалась. Він дарував їй квіти, купував подарунки, все здавалось прекрасно.

Його звали Сергій, чоловік дійсно був забезпеченим, адже отримав бізнес у спадок від тата. Але на той момент, коли почав зустрічатись з Оксаною, геть втратив голову і його компанія почала банкрутіти й ось, коли не залишилось зовсім ніяких коштів, красиві жести до жінки припинились і, після того, як вона дізналась про те, що у Сергія немає грошей, не знала, що робити.

Оксана кохала його, але хотіла для себе кращого життя, тому й пішла від Сергія, не пояснивши нічого.

Тоді чоловік був у відчаї, у нього почалась депресія і робота зовсім відійшла на другий план, на щастя у той момент він зустрів свою однокласницю, яка допомогла йому з усім справитись. Вони одружились, разом підняли бізнес з колін та тепер живуть дуже забезпечено у великому маєтку із кількома дорогими автомобілями.

Дізнавшись про це все, Оксана дуже шкодувала, що тоді покинула Сергія, і намагалась повернути його, писала, телефонувала, але тоді він вже забув про неї, дав їй на прощання декілька тисяч, щоб вона заспокоїлась та зник, так само як колись зробила вона!

Оцініть статтю
Хотіла забезпеченого чоловіка, а залишилась одна