“Хороша подруга, яка завжди дає хороші поради”

Нещодавно, десь два роки тому я познайомилася зі Сніжаною. Ми разом проходили курси по манікюру. У нас було спільне хобі, тому ми швидко знайшли тему та почали приємно спілкуватися.

Так ось, співбесідник з неї хороший, а от подруга, як виявилося, не дуже. Сніжана завжди старалася мною маніпулювати та інколи використовувала мене у своїх цілях.

Та декілька днів тому у мене вже накипіло та я перестала з нею спілкуватися. А останньою краплею стало те, що вона намагалася посварити мене із моїм хлопцем.

Завжди налаштовувала нас проти одне одного та влаштовувала різні підступи. Часто давала мені поради, щоб я розсталася з ним. Казала, нащо він мені та інші схожі речі.

Дійшло до того, що вона збрехала Артурові, що я йому зраджую. Але коханий мені усе розповів та він знав, якою вона є підступною, тому не повірив їй. Але зі Сніжаною ми перестали спілкуватися, адже нам не потрібні додаткові проблеми. Нам не хотілося сваритися через її брехню та її не обмірковані вчинки.

Я вважаю, що якби ми їй пробачили вона б продовжила псувати нам стосунки, налаштовувати проти одне одного. Сніжана ніколи не зміниться та не буде помічала добра й й усіх буде ненавидіти.

Я не знаю, в чому була причина її вчинків. Можливо, їй подобався мій хлопець і таким чином вона хотіла бути з ним. А можливо, їй не подобалося те, що з Артуром я проводжу більше часу ніж з нею. А можливо, вона отримує задоволення коли шкодить іншим.

Оцініть статтю
“Хороша подруга, яка завжди дає хороші поради”