Хочете жити окремо – заробляйте на себе

Історії Оксани та Володимира – дуже знакові. Молода пара одружилася майже рік тому. Обоє – доволі несерйозні студенти, які навчалися на другому курсі університету. Що штовхнуло на їх шлюб  – незрозуміло. Оксана та Володя відгуляли гучне весілля, на якому було близько сотні родичів та друзів з обох сторін. Застілля тривало два дні..

Батьки молодят не залишили їх сам на сам з проблемами. Наприклад, Оксанин батько знімає молодятам квартиру, а Володин – періодично дає кошти на проживання.

Оксана не хоче працювати, бо каже про те, що її завантажують в університеті. Якщо дівчина добре вчиться, то Володя зовсім не хоче – він часто десь швендяється, прогулює пари, регулярно спізнюється на лекції. Володя не хоче працювати. Звісно, він студент, тому досвіду поки нема, а на будь-які підробітки він не згодний.

Оскільки батьки обох молодят не зовсім заможні, треба було позичати гроші на весілля. Позичені кошти пішли на організацію застілля. А весільні кошти молодята витратили на дорогі меблі та зручності. Звісно, поїхати у медовий місяць так і не вийшло. Батьки Оксани володіють стареньким запорожцем, який без діла стоїть у гаражі. Саме за нього Володя хоче взятися. Він вмовляв дружину, щоб та намовила батьків продати автомобіль, аби відпочити у Туреччині. Однак, батьки, дізнавшись про витівки зятя, вирішили позбавити молодят дотаційної суми.

Оксанин батько сказав, що він більше не буде оплачувати орендоване житло. Більше того, батьки дівчини поговорили зі сватами і запропонували, щоб діяти разом, аби молоді не халявили, а вміли самі налагоджувати своє життя. Сват, батько Оксани, зателефонував до батька Володі і сказав, що відмовляється орендувати житло для молодої родини.

Зрозуміло, що тепер вся турбота за грошове забезпечення лягала на плечі інших батьків.

“Вам не соромно? Нашим дітям ще хочеться пожити! Вони встигнуть напрацюватися! Ми допомагаємо більше, то ще і за квартиру треба платити? Чи маєте совість? » – кричав в трубку батько Володі.

Однак батьки Оксани не дають задньої. Вони готові продати залізячку тільки тоді, коли молодята влаштуються на роботу і задумаються про власне житло. Тоді вони не розтринькають гроші, а вкладатимуть їх у справу. А розкинути кошти на дорогі курорти батьки не дозволять!

Оцініть статтю
Хочете жити окремо – заробляйте на себе