Хочеш мати ідеального чоловіка – дотримуйся цих порад:

 1. Чоловік та жінка, це як голова і шия, якщо хочеш щоб він зробив по-твоєму – направ його, але ні в якому разі не потрібно наказувати. Підбери момент, потрібні слова, не набридай повторюючи одне і те саме.
 2. Чим вужчі рамки ти поставиш чоловіку, тим більше він їх порушить. Завжди потрібно давати йому вибрати між кількома варіантами, але ж правила гри встановлюєш ти, тому і варіанти також твої.Похвали його, навіть за дрібницю. Скажи, що так, як це зробив він, не могло бути кращим апріорі. Будь вдячною, за те, що він тебе послухав, підміть це.
 3. Маєш важку розмову? Приготуй йому улюблену страву. Ситий чоловік – завжди добрий. Важливо не лише приготувати щось смачне, красиве оформлення також підкине жменьку хорошого настрою.
 4. Ніколи не читай мораль чоловіку перед чужими людьми. Якщо хочеш зробити якесь зауваження, краще скажи на вушко.
 5. Організуй маленьке побачення: можливо це прогулянка в парку, похід в кіно, ресторанна вечеря – і неважливо, скільки вам років, романтична атмосфера і вільний від побуту вечір завжди додасть нотку свіжості в ваші стосунки.
 6. Не намагайся зайняти собою весь його простір, дай йому можливість побути на самоті чи відпочити з друзями, коли він того хоче. Потрібно вміти не лише вислухати та порадити, а й помовчати в такт. Можливо коли ти даси йому більше вільного часу, він сам скучить за тобою.
 7. Завжди говори, що кохаєш його, нехай він не здогадується про це, а чує з твоїх уст.
 8. Кожен ранок починай з усмішки і поцілунку, це створить хороший настрій обом навіть в похмурий день. Якщо твій чоловік любить каву чи чай, то зроби приємність – прокинься швидше і зроби це для нього.
 9. Поважай його родичів, зателефонуй і поцікався їх справами, привітай з днем народження чи іншим святом, запроси в гості, покажи, що ти рада їх компанії та хочеш бачити їх частіше.
 10. Не сперечайсь з чоловіком, але завжди май власну думку. Користуйся жіночими хитрощами, донеси свою думку іншим шляхом. Жінки, що йдуть на поводу нецікаві.
 11. Якщо він хворіє, приділи йому більше уваги ніж завжди, зроби ароматного чаю, принеси теплі шкарпетки, вкрий м’яким пледом.
 12. Роби коханому компліменти, не лише жінки таке люблять. Говори це від щирого серця, з усмішкою.
 13. Будь підтримкою для нього, не сумнівайся в його силах, підбадьорюй, коли він опускає руки. Якщо ти в нього повіриш, то і він буде впевнений в своїх силах.
 14. Не вплутуй дітей у ваші суперечки. Пам’ятай, що вони люблять вас обох і зайняти позицію одного з батьків – це значить суперечити самому собі, не змушуй цього робити свою дитину.
 15. Ніколи не лягайте спати ображеними, не тримайте зла один на одного, прощайте дурниці та йдіть на компроміси. Чим менша прірва між вами, тим легше через неї переступити. Пам’ятай, що гордості не місце у стосунках.
Оцініть статтю
Хочеш мати ідеального чоловіка – дотримуйся цих порад: