Хлопець подруги не вірить, що вона вагітна від нього.

Вероніка та Назар зустрічаються уже три роки та донедавна здавалося, що довіряють одне одному.

Подруга по-справжньому його любила та хотіла з ним великого та щасливого майбутнього. Вона старалася для цих стосунків, для їхнього спільного комфорту. А от хлопець ставився холодно до Вероніки, але казав що кохає, хоча по деяких вчинках цього не було помітно.

Згодом, Вероніці часто було погано й були усі ознаки на вагітність. І вона вирішила зробити тест на вагітність й пара дізналася, що у них буде малюк.

Назар напевно злякався відповідальності, або ж просто не хотів дітей чи не довіряв коханій. Адже, влаштував скандал та сказав, що не прийме дитину поки не переконається, що вона від нього.

На той час у Вероніки був четвертий тиждень вагітності, а тест можна робити лише з десятого тижня. От вони чекали та часто сперечалися на цю тему.

Пройшов час та вони все-таки зробили тест та стало відомо, що це кровинка Назара. Тоді хлопець попросив вибачення у Вероніки й вони з нетерпінням чекали на народження свого малюка.

Через декілька місяців народилася крихітна дівчинка, яка дуже схожа на свого батька. Після того, як Назар взяв на руки маленьку Яну, він відчув тепло та рідну душу та тепер у нього немає сумнівів, що це його донька.

Оцініть статтю
Хлопець подруги не вірить, що вона вагітна від нього.