Хлопець хотів чудово провести час з дівчиною, а натомість отримав вагон образ.

Юлія та Михайло познайомилися у соціальній мережі. Спілкувалися й у них виникла симпатія. От Михайло вирішив, що нарешті потрібно їм зустрітися. Влаштував чудове побачення та запросив дівчину.

Цю історію розповів мені друг Михайла. Вони дружать ще зі школи та є найкращими друзями, які завжди допоможуть одне одному.
Так от…

Юлія дівчина веселої вдачі та вдалої зовнішності, була запрошена на побачення в кафе своїм другом з соціальної мережі, таким же приємним молодим чоловіком, Михайлом. Хлопець був дуже милим та йому було приємно спілкуватися з Юлією.

Й настав день їхнього побачення. Михайло прийшов по дівчину до її будинку та разом вони пішли у кафе.
Вони спілкувалися й дізнавалися про одне одного більше. Все наче було добре, вони мило бесідували й насолоджувалися стравами. Потім Михайло оплатив рахунок й вони пішли з кафе.

Хлопець запропонував піти у парк, можна було прогулятися та поговорити про ще щось. Й тут дівчина почала кричати: “Що він краще б запропонував, щось краще. Що він жадний, адже не бажає запросити її у більш пристойне місце. Й сказала, що ні одна дівчина не захоче з ним бути.”
Але ж він спочатку запросив її у кафе й що вона має проти парку. Нічого ж поганого не сталося. Але дівчина влаштувала скандал й пішла в сторону свого дому.

Скандалила вона довго, емоційно і взагалі справила враження не тільки на хлопця, але і на всю вулицю.

Хлопець зрозумів, що не така вона мила, як здавалася. Але добре, що він рано це зрозумів й побачив. Замість романтичного побачення йому нахамили, та ще й публічно.

Історія ця, звичайно, сумна, але один плюс в ній все-таки є. Дівчина показала себе відразу, а не після заміжжя.

Уже пройшло пів року після їхнього побачення. Михайло познайомився з іншою дівчиною, яка ввічлива та трішки скромна. Вони справді хороша пара та ідеально поєднуються. Михайло її кохає та хоче з нею бути усе життя. Адже, у їхніх стосунках панує кохання та злагода. Олена справді дуже хороша дівчина, яка завжди ставиться до всіх з розумінням й повагою.

Я сподіваюся, що цього разу він не помилився й вони будуть щасливі.

 

Оцініть статтю
Хлопець хотів чудово провести час з дівчиною, а натомість отримав вагон образ.