Хлопчик, який народився 01.01.2001, став справжнім красенем

Маленький Стів Тауб із штату Нью-Джерсі, США, став дитиною-щасливчиком, яка народилася 00:00 годин 01.01.2001 року.

Його мама, Мелінда Тауб, згадує цю ніч по-особливому: «Стівві був для нас особливою дитиною ще у моїй утробі. Ми з ним мали зв’язок впродовж всієї вагітності. Я любила слухати класику, таке враження, що Стів мені підспівував».Мелінда ще не знала, що її хлопчик буде особливим.

Пологи для мами Мелінди були першими, тому вона до кінця не знала, як готуватися до них, що брати з собою в дорожню сумку. На щастя, бабуся Стівві не розгубилась. Побачивши погане самопочуття Мелінди, вона зразу ж зібрала майбутню матусю і поїхала у найближчу лікарню Принстон Плейсборо.

Меліндині перейми розпочалися ще о 17.00, однак Стів чекав вечора і магічних годин. Весь персонал акушерського відділення аплодував новому громадянину США.

Минуло двадцять років. Сьогодні Стів навчається в одному із престижних коледжів Америки. Його мрія – стати архітектором, щоб будувати прекрасні вілли над морем. Мелінда із задоволенням згадує той час, коли її син справді був чарівним хлопчиком, який вмів відчувати світ і не тільки через чарівну дату свого народження. На думку Мелінди, син був таким завжди.

Стів Тауб показав своїм прикладом, що неважливо, о котрій годині тебе народжено. Важливо насолоджуватися цим життям!

 

Оцініть статтю
Хлопчик, який народився 01.01.2001, став справжнім красенем