Голодний хлопчик сидів у парку зовсім сам.

У мене є друг Олександр, ми дружимо ще зі шкільної парти. Він милий та щирий й відвертий у спілкуванні. Нещодавно одружився з дівчиною Марією. Вона добра та турботлива. Вони справді хороша пара.

У їхніх стосунках панує велика любов та гармонія. Вони відкрили свій сімейний бізнес. Олександр навчався на економіста та завжди мріяв про свою справу. А Марія завжди цікавилася кондитерськими виробами. От вони й відкрили свою кондитерську.

Марія та Олександр одного вечора гуляли по парку. Та побачили, що хлопчик сидить на лавочці та плаче. Хлопчикові було чотири рочки. Він був голодним та було йому дуже холодно. От пара вирішила запитати: “Де його мама? Чи можливо він загубився?” Але вони дізналися, що він втік з дому. Адже, мати й вітчим пиячили та били його. Він, як у дома був голодний, так і у парку. Але тут принаймні його ніхто не бив. Про нього ніхто не піклувався.

От пара забрала хлопчика до себе переночувати. Нагодували його, помили та положили спати. Довго думали, що робити. Й зрозуміли, що не можуть залишити все так, як є. Вони подали в суду на його матір та звернулися в орган опіки над дітьми.

Його маму позбавили батьківських прав, а хлопчика відправили в дитячий будинок. Олександр та Марія уже встигли полюбити хлопчика й він їх. Та вони вирішили його усиновити. Отак хлопчик віднайшов нову сім’ю, а пара знайшла своє маленьке щастя.

Зараз, у них прекрасна сім’я. Олександр та Марія люблять та піклуються про хлопчика, як про рідного сина. А він їх дуже сильно полюбив та уже називає їх мамою та татом. Марія безмежно зраділа, коли хлопчик назвав її вперше мамою. Марія була переповнена емоціями.

 

Оцініть статтю
Голодний хлопчик сидів у парку зовсім сам.