Герой зі скальпелем та поrанений військовий

Так можна сказати про тридцяти п’ятирічного хірурга з Львівської області. Чоловік є окрасою своєї команди, адже вміє швидко реагувати на найскладніші діагнози.

Хірург прославився після успішної операції з військовим. Виявилось, що під час навчань у хлопця потрапив снаряд у голову. Травма була настільки важкою, що пацієнтові давали мінімальні шанси. Проте солдат вижив.

Перед лікарем постала дилема – як врятувати свого підопічного і не пошкодити до того ж пошкоджений мозок. Хлопець не міг говорити, до того ж у нього була паралізована права частина тіла. Лікар мав дуже складний вибір. І вихід знайшовся – це вставити хлопцю пластини у череп.

Варто було бачити погляд військового та очі лікаря, коли вони зустрілися в операційній. «Лікарю, зробіть все, що від вас залежить, тільки врятуйте мене», – благав військовий. Лікар розумів, що на його професійних руках –боротьба за життя.

Операція тривала 5 годин. Лікар не відходив від свого пацієнта ні на мить. Все пройшло успішно. Яке це велике щастя – розуміти, що ще одне життя є врятованим, що власний досвід абсолютно не є марним.

Пацієнт відходив від анестезії, коло його ліжка стояли батьки та друзі. «Дякую, Боже, за дар бути корисним у житті інших людей», – подякував подумки Всевишньому лікар.

Оцініть статтю
Герой зі скальпелем та поrанений військовий